Skocz do zawartości

UWAGA ! Poważna zmiana w google


LuckySpamer

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się powtarzają. Można sprawdzać na jakim procencie domen dany IP crawlował i liczyć go pod warunkiem latania np. przynajmniej po 5% domen, na których jest zainstalowany system. 5% to tylko przykład. Wiadomo, nadal będzie luka, ale już zdecydowanie mniejsza niż przy zliczaniu tylko UA. Ale pomijając to wszystko to liczenie botów to i tak głupi pomysł ;).

Xann - tak luźni do sprawy podchodzisz, a u Ciebie w systemie może wyjść z tym największy problem ze względu na ostatnie bonusy za niski site. Strona z 5-6 podstronami rzadko kiedy ma dobry site w yahoo. Mam sporo takich stron (do 20 podstron), yahoo widzi 500-1000 linków do nich, ale w site ma albo tylko głowną albo zero (90% ma zero).

Jakimś wyjściem jest sprawdzanie jak w sys. stałych każdej jednej podstrony wpisując jej adres w googlu, ale to by wymagało całkowitej zmiany ideii systemu bo raczej szkoda mocy na robienie w ten sposób tysięcy ogromnych farm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

CashNet myslisz w dobra strone.

Gonzo23, nie tylko ja zauwazylem to info.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zliczanie odwiedzin GoogleBota to nie jest dobry pomysł, bo trzeba by mieć zdecydowanie bardziej skomplikowaną maszynerię, aby określić czy wejście jest rzeczywiście prawdziwe czy oszukane.

Myślę, że trzeba będzie się przerzucić na jakieś pochodne działań botów.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje jeszcze pozycjonowanie i indeksowanie specjalnie dla Yahoo zaplecza aby punty z tego zbierać site do SWL'i. Zawsze będzie jakieś rozwiązanie, aby do chwili obecnej nie było site programiści od SWL'i wymyślili by coś innego aby stworzyć swoje systemy. A to że po świętach będzie niezłe zamieszanie w google i pozycjonerce to wiadomo chyba już nie od dziś.

Darmowy katalog stron internetowych Katalog stron - Jogurcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) inurl:[domena]

2) inurl:[domena] -site:[domena]

to nie przejdzie, google wykluczajac site wykluczy ten sposob, i ogolnie inrul;: ma malo wspolnego z zapytaniem site:

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaje wg. mnie najfajniesze rozwiązanie, ktore mogloby byc stosowane juz teraz zamiast site ;). System generuje unikalna tresc na danej domenie zamaskowana np. "Czasy generowania strony: 1.73746723648763848367846237468348" :P. Do 30 dni sprawdza ile tego jest (nie wiem co ile sie site sprawdza w systemach, ale dajmy na to co 3 dni) i punkty rosna. Po 30 dniach do punktow liczylby srednia z ostatnich 3 sprawdzan i jakis tam wskaznik mamy nie tyle pustego site co realnie odwiedzanych i aktualizowanych przez bota stron. Jasne, ze sa to calkiem inne wartosci niz site, wartosc ptk bylaby zmieniona, ale to pewnie najlepsze wyjscie i najbardziej sprawiedliwe (a do tego premiowaloby strony ktore realnie maja jakis linkpower i gdzie jest szansa na zaindexowanie linka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawiedliwość punktowania to kwestia do całkiem innej dyskusji. Sytuacja jest o tyle ciekawa że jeśli ktoś teraz wpadnie na ciekawy pomysł, to może pojawić się nowy gracz na rynku SWLi ;]

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności