Skocz do zawartości

UWAGA ! Poważna zmiana w google


LuckySpamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czyżby ta zmiana została już wprowadzona w google.pl? u mnie strona główna google.pl jest już w nowej wersji, jednak zapytania dalej wyświetlane są po staremu. Jak to wygląda u Was?

p.s. sprawdzałem na 2 komputerach

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
ufff a było gorąco B)

Jak zwykle przesada, nawet nie było chłodno - fakt, był to niezły temat zastępczy jak ludziom leciały punkty a ceny stały w miejscu...

cisza ze strony administracji gotlinka ale mam pytanie czy pracuja nad zmianami na wypadek gdyby google przestalo pokazywac wyniki dla site:?
Witaj Sagi,

Nie pracujemy,

ale uspokajam - nie musisz się martwić

Tak na przyszłość Xann, nie ma co kręcić:

Zauważcie że obecnie google wycina SITE jak myślicie ile będziecie miel PKT jak przyjdzie ten dzień niebawem jak google wyłączy parametr SITE ?
ps.@wiszbon tak sie zapytam jak chesz liczyć site w jakim kolwiek DC zachodnim,wschodnim czy polskim jak za trzy miesiące gogole wyłączy ilość przy parametrze SITE ?
ps. szykuje sie cena rynkowa 400 netto na święta :)
Panowie i Panie nie wiele czasu wam pozostało, wykorzystajcie go, my na święta nie będziemy wyłączać site

? :)

ps. nie raz warto odczekać pare dni zanim się coś powie bo potem mozna wyjść na ......

Popieram.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności