Skocz do zawartości

Czy wiecie może jak robią to profesjonalne firmy ???


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

to ja juz nie wiem i nie rozumiem; jak dla mnie to mlodziutka, to od 2 do 3 miesiecy

A dla mniue młoda znaczy 2-3 tygodni i po tym czasie udało mi się ustawić na niektóre frazy na pierwsze miejsce w google, są to 2-3 wyrazowe fazy. I takie małe pytanie mi się nasuneło. Czy warto pozycjonować na 3 frazy? i jeśli ktoś szuka z tych trzech jedną to jak to ma się do późniejszych wyników?

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mniue młoda znaczy 2-3 tygodni

Dla mnie mlodziutka to taka ponizej roku, a mnie do roku brakuje 1 miesiac

I takie małe pytanie mi się nasuneło. Czy warto pozycjonować na 3 frazy?

No jasne, bo przeciez nigdy nie wiesz, co wpisze osoba szukajaca w wyszukiwarce.

zamki polskie, pałace i dwory obronne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie wiesz, co wpisze osoba szukajaca w wyszukiwarce

ale przeciez nie bedziesz polowal i sie czail na kazde slowo ;)

ja sie nastawiam na ok 3 frazy wlasnie... oczywiscie najpopularniejsze z danej dziedziny :)

reszta slow sama przychodzi ale i tak jest to maly odsetek od ogolu...

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mniue młoda znaczy 2-3 tygodni i po tym czasie udało mi się ustawić na niektóre frazy na pierwsze miejsce w google, są to 2-3 wyrazowe fazy.

https://www.optymalizacja.com/index.php?id=14

nie wiem jednak jak to sie ma do rzeczywistosci :) jakkolwiek gratuluje wypozycjonowania strony na 2-3 wyrazowe frazy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie co by powiedział, fakt faktem, że on zgarnia z tego minimum 100 miesięcznie i nic nie robi - żadnych nowych linków, żadnych zmian na stronie a strona i tak na 1 pozycji. A ja się męcze i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sir nimek czy dotarło do Ciebie co napisał "kolczasty" ?? bierz naukę od bardziej doświadczonych rób swoje i bedziesz awansował :P w pozycjach.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez nie bedziesz polowal i sie czail na kazde slowo

Zgadza sie. Dlatego trzeba obserwowac statystyki serwera i poszukiwanych slow w wyszukiwarkach. Wlasnie na tej podstawie wybralem moje frazy. Mam szczescie, bo jest ich "tylko" 3. Nie wiem, co robia admini, do ktorych stron ludzie docieraja poprzez wiele roznych fraz

zamki polskie, pałace i dwory obronne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej robie swoje ale zauważyłem ciekawą rzecz. Moja strona pod hasłem "taśmy samoprzylepne" jest w G na 1 pozycji a pod taśmy samoprzylepne (bez cudzysłowia) jest na 7 miejscu.

Czy jakoś mogę wykorzystać to na moją korzyść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc byłoby miło, gdybyś przeczytał ZE ZROZUMIENIEM wzór na PR oraz przemyślał ideę głosowania strony na stronę.

a gdzie znaleźć ten wzór moze ktos podrzucic linka

Jacenty

[url="https://www.techarts.pl/"]projektowanie stron warszawa[/url] | [url="https://katalog.evr.pl/"]katalog stron internetowych[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności