Skocz do zawartości

Matura 2010


Salek_Art

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W najgorszym wypadku 52% ; w średnim 60% w najlepszum 68% . Bardzo liczę na te 60%, ciekawe czy się uda..

1 zadanie miałem dobrze to zmieniłem..

z resztą, nie ma co gdybać :)

jutro angielski , boję się rozszerzenia szczerze mówiąc, każdy wynik powyżej 60% biorę w ciemno :) no a na podstawie liczę na >80%

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Harvi ciśnij ciśnij z tego co z Tobą gadałem masz amibtne plany :)

PS wybroń rocznik debili i idiotów :)

: ) Wymyśliłem sobie studia i pewnie się na UMCS dostanę, jednak czy uda mi się dzienne pogodzić z firmą - oj tu będzie ciężko raczej. W końcu będę musiał z czegoś zrezygnować i pewnie skończy się po 1wszym roku na przenosinach na zaoczne, jednak przez 1 rok klimat studiów chcę poczuć, szczególnie w Lublinie : )

Odnośnie matury, to niby 52-60% wydaje się mało, jednak coraz więcej osób jest załamanych wynikami i niektórzy ledwo co zdadzą. W naszym roczniku niż demograficzny + trudna matura z matmy = pewnie niższe progi niż rok temu na uczelnie. Oby : )

Oczywiście ciągle mówię o maturze rozsz.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z maty ponoc było banalnie w szkole znajomego (LO aktorskie - płatne) dawali sciagac na lewo i prawo :) w panstwowych z wysoka remona było to nie do pomyslenia i gdzie tu sprawiedliwosc :)

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tyle ze to akurat nie pierdzielenie ;-)

w płatnych szkołach panuje zwyczaj, że aby zdać wystarczy ze płacisz.

na studiach jest juz to duzo bardziej widoczne jak w średnich szkołach.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w płatnych szkołach panuje zwyczaj, że aby zdać wystarczy ze płacisz.

na studiach jest juz to duzo bardziej widoczne jak w średnich szkołach.

Na których ? Bo tak się składa, że studiuję na prywatnej i kurde muszę się uczyć ... taki peszek :)

Koledzy na innych prywatnych też tak mają ...

Natomiast studiowałem już na państwowej i tam niektóre przedmioty wystarczyło opłacić ...

dlatego bym tak nie uogólniał - bywa różnie :)

Koniec off-topu ... pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem po co starsze roczniki się tu spinają i wyzywaja nas od idiotów mianowicie
Dla mnie matura była za łatwa, każdy idiota mógł ją zdać

dziekuje bardzo :)

To ty chyba internetu nie używasz. Dopóki nie miałem internetu to nie wiedziałem, że na świecie jest tylu debili.

Zobacz na komentarze, filmy itd...

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności