Skocz do zawartości

Matura 2010


Salek_Art

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja pisałem rozszerzoną informatykę kilka lat temu.

Gra niewarta świeczki.

Matura jest bardzo trudna, zdawalność niewielka (mówię tu o poziomie rozszerzonym, ten zdawałem).

Ogólnie podstawową zdasz bez problemu, ale znacznie więcej daje zwykle rozszerzony a ten jest bardzo trudny.

Matura trwa około 5-6 godzin, dwie części - pierwsza na kartce - przede wszystkim musisz naprawdę dobrze opanować algorytmy.

Druga część na komputerach mi się trafiły 3 zadania, w tym 2 z Excella, jedno w języku programowania.

Jeśli poradzisz sobie z zadaniem w języku programowania to śmiało możesz iść pracować jako programista, poziom jest naprawdę bardzo wysoki. Z excellem mniejsza sprawa bo wystarczy że pokombinujesz i rozwiążesz te zadania, mimo że niektóre wymagają naprawdę posiedzenia w zaawansowanych opcjach. Matura bardzo ciężka, trudniejsza nawet od rozszerzonej matematyki, wymaga od Ciebie wrodzonej inteligencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja studiowałem Informatykę i Ekonometrię na Wyższej Szkole Bankowej na dziennych.

Nie wiem jak na innych uczelniach ale tutaj jest sporo Ekonomii,

przedmioty:

Mikroekonomia, Makroekonomia, Finanse i Rachunkowość, Analiza Matematyczna, Programowanie I i II (ja osobiście miałem C#). Potem specjalizacja do wyboru grafika komputerowa albo eBiznes i tam jeszcze bardziej marketingowe podejście do internetu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności