Skocz do zawartości

porównywarka cen - wersja europejska


husky83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam porównywarki cen, takiej jak nasz Skąpiec czy Nokaut, jednak interesuje mnie serwis zachodni, najlepiej DE, NL, UK. Dodatkowo serwis musi udostępniać program partnerski, który może być zarejestrowany na osobę z Polski.

Zna ktoś takie porównywarki? Może ktoś ma doświadczenie z tamtejszymi programami partnerskimi?

Z góry dziękuję za info :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko bedzie i raczej zapomnij o gotowcu czeka cie dluga droga do wykonania takiego silnika i jesli sie nie znasz na tej branzy to sobie juz prawnika i zaufanego programiste znajdz :D umowa cie nei uchroni

bo w naszym kraju dostac solidny kod bez ukrytych wad to ciezka sprawa nawet jak grubo zaplacisz B) i tak znajdziesz coding zagranicznych autorow pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rynku w styczniu pojawi sie darmowa porównywarka webesklep. Total indexowalny przez googla, na na zasadzie opensoruce bedzie mozna to siagnac na zasadzie instalki wordpresa w 5 minut. Do tego bedzie baza produktow w postaci XML. Kilka tysiecy produktow wrzucisz za jednym strzalem wszystko w trakingu i naliczanie prowizje od sprzedazy dla domeny gdzie sklep bedzie zainstalowany. Gosice z wrocka to robia i juz trwaja testy w ktorych biore udzial. Jezeli chcesz podeslie Ci link gdzie bedziesz mogl pobrac i testowac bete... daj mi emial na priva. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane europejskie:

(...)

Niestety szczegółów Ci nie podam, bo nie znam.

Dokładnie o takie cusik chodziło :D Szkoca że nie wiesz więcej, ale i tak ta lista mi bardzo pomogła :) Tak więc WIELKIE DZIĘKI :)

(bo to właśnie o takie porównywarki już istniejące i działające chodziło, a nie o skrypt porównywarki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Przez przypadek trafiłem na blog i na nim jest wszystko opisane jak na tacy jęsli chodzi o ta wyszukiwarkę. Trzeba przynać projekt fajny i jak dla mnie i dla wiele instalacje bardzo szybka:D Trzeba będzie jakieś zaplecze spróbować na tym postawić. Szczegóły projekty na https://www.kafejownia.pl. Mogę polecić lektura warta przeczytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak, tez otrzymalem maila ze jeszcze pracuja nad tym. Cos z dynamika kategorii i SEO i w smartach cos sie sypnelo... Na kafejowni znalazlem wpis, projekt jest w systemie opensource prowadzony przez grupe koderow do ktorych mozna przystapic. zGOOGLuj sobie "webesklep" i znajdziesz ten projekt assembli. W ogole pobrac zrodla strony juz teraz...dziwne ze tak sie odslaniaja z calym kodem serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności