Skocz do zawartości

zmniejszona liczba site w google


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja zauważyłem że przycina mi site jedynie na google.com (na google.pl jest normalnie) :)

Michał te zmiany były widoczne ok 3 tygodni temu . (jak nie wcześniej)

Teraz po prostu są widoczne na spamach i mniejszych stronach, większe i cenne dobre strony były cięte wcześniej a z polskim G to pewnie przyjdzie i pora na niego .

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge rzec że wróciło do stanu sprzed ostrego wzrostu i ... w sumei jestem na plus. Tymbardziej, ze katalog, ktory lezał całutenki w suplu (site <390) obecnie w 3 tygodnei ma ponad 7kilo i pnie się dogóry (wg moich wyliczen powinien si eustabilizowac na poziomie ok 50kil)

wiec ja sie ciesze :)

ale powiem tylko to co mysle o paramterze site i zmianach: trzeba będzie się dostosowac i tyle.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyindeksowało na wszystkim, bez względu na to czy to katalogi, fora, sklepy czy co tam jeszcze innego. Na jednej wiki się ostało jeszcze parę tys ale to kwestia czasu jak i na niej poleci jak sądzę.

To PiO te też niezłe spamicho musi być że i jemu tyle site google wyindeksowało B) onet.pl także jak widzę Same spamy w tym internecie :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Site rośnie. Spada tylko na spamach.
Tylko na spamach przycina. Ja zauważyłem spadek tylko na spamie - chociaż mam go coraz mniej ale zauważyłem. Dobrze, że przycinają...

To widać ze źle patrzycie jakoś takoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności