Skocz do zawartości

zmniejszona liczba site w google


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak za pierwszym razem klika miesięcy temu site leciał wszędzie na łeb na szyję to mało kto zauważył. Później nieprawdziwe tłuste liczby mile połechtały wszystkich. Mam nadzieję, że tym razem spadnie do liczby w miarę odpowiadającej rzeczywistości i nie niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już coś wiadomo jak sobie z tym poradzą twórcy SWL? Za co bedą przydzielane pkt?

Inny przelicznik nie ma sensu. Dostajesz punkty za linki przydzielone w podstronach widocznych w wynikach?(zaindeksowanych) więc niby na jakiejś innej podstawie mają być nalicznane punkty ? Na podstronach, których nie widzi google ? Dobrze jest jak jest ;)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto, dodałem swoją stronę, dodałem link jaki chcę, aby był na innych stronach i... jak na razie 5 linków, które system mi przydzielił musiałem wywalić...

Nie idzie zrobić czegoś, aby linki były umieszczane tylko i wyłącznie na stronach, które są chociażby w indeksie google?

Mam dziwne wrażenia, że jak tak będzie dalej, to długo w tym systemie nie posiedzę...

A już coś wiadomo jak sobie z tym poradzą twórcy SWL? Za co bedą przydzielane pkt?

Inny przelicznik nie ma sensu. Dostajesz punkty za linki przydzielone w podstronach widocznych w wynikach?(zaindeksowanych) więc niby na jakiejś innej podstawie mają być nalicznane punkty ? Na podstronach, których nie widzi google ? Dobrze jest jak jest ;)

Tak masz racje nie ma jak linki na za indeksowanych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności