Skocz do zawartości

zmniejszona liczba site w google


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Cieszę się nadal, gdyż mam tylko dobre merytorycznie strony i site ciągle rośnie ;)

wez sobie poprzegladaj wieksze portale, moze w koncu zobaczysz, ze spadek site wystepuje rowniez na bardzo wartosciowych stronach...

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja od tygodni się głowiłem skąd mi Google zaindeksował 30 000 podstron na stronie, która ma ich góra 12 000 :) Na innych stronach to samo ale na mniejszą skalę. Moim zdaniem wszystko wraca po prostu do normy. Zresztą wystarczy spojrzeć na statystyki jednego z SWL gdzie nie wiadomo skąd nagle liczba podstron w miesiąc się potroiła, teraz wraca wszystko do normy i tyle. Podobnie było swego czasu przecież z Yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale jaja bo tak się składa że wszyscy mają spadki ,a mi ciągle site rośnie ;)... wyszukiwarka mp3 z site 200 na 3600... katalog stron z 600 na 1750... strona mojej firmy (A.U.H. Zgoda) z site 100 na 128 ale z racji iż realnie dodałem dodatkowych 8 stron tydzień temu i dlatego !!!... moja strona tematyczna o ekogroszku site z 11 na 16... no i kilka innych zapleczowych też miało wzrost ... forum z 1K na 2,4K ... strona o grach Java z 1,6K na 2K... ,a śmietniki to zostały na starym poziomie z małymi spadkami prawie nie zauważalnymi !!!

ale największym zaskoczeniem jest to że moja 1 strona z darmowego serwera (yoyo.pl każdy od czegoś zaczynał prawda?) o której zapomniałem 2 lata temu została w pełni zindeksowana (13K) i uzyskała PR4 B)... ale te site to dzięki katalogowi który tam był nie moderowany oraz dzięki komentarzom i wpisom w księdze gości... wszystko dzięki spam botom !!!... nie ma to jak poczciwy JPortal !!!

no przynajmniej na google.pl bo na google.com nie umiem sprawdzić ponieważ ciągle mnie przekierowuje na google.pl... ale nie ma źle !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przynajmniej na google.pl bo na google.com nie umiem sprawdzić ponieważ ciągle mnie przekierowuje na google.pl... ale nie ma źle :D

https://www.boomproxy.com/proxy.php?q=aHR0c...p;p=1e3&g=1

Sprawdź sobie w google.com ;)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to juz wiadomo dlaczego Ci rosnie site:P sprawdz na com to sie zdziwisz

no na google.com ciekawe bo różnica wynosi tylko -3 strony dla strony firmowej ,a dla strony o ekogroszku jest to samo. Natomiast wyszukiwarka ma 300 podstron w porónaniu z 4K w google.pl ... katalog ma 340 stron ,a na google.pl ma 1780... więc coś chyba w tym jest nie tak... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności