Skocz do zawartości

Wejście na 1. pozycję w Google Polska to koszt 180 zł


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny :-)

Jak myślicie kto mógł napisać tak cudowny artykuł? Ja obstawiam na Darkonka (pamięta go ktoś w ogóle?)... czekać tylko aż napisze o swoich "klikankach" :)

Dla osób które nie wiedzą nic o Darkonku zapraszam na jego bloga: https://darkonek.seomaniacy.pl/

UWAGA! Nie jeść, nie pić! Grozi udławieniem :-)

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają ceny na podstawie kalkulatora seolider, który od jakiegoś czasu nie działa (brak wyników liczby AdWords)

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo podobnych gniotów wcześniej już było w Gazecie Prawnej. Także na temat e-commerce. Chyba lepiej by było jakby gazeta prawna pisała o prawie a nie o pozycjonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny :-)

Jak myślicie kto mógł napisać tak cudowny artykuł? Ja obstawiam na Darkonka (pamięta go ktoś w ogóle?)... czekać tylko aż napisze o swoich "klikankach" :)

Dla osób które nie wiedzą nic o Darkonku zapraszam na jego bloga: https://darkonek.seomaniacy.pl/

UWAGA! Nie jeść, nie pić! Grozi udławieniem :-)

Chyba mu się e-web ze stopki wypiął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za miesięczną usługę może wynosić od kilku do kilkuset złotych, a są takie hasła, których ceny są negocjowane (np. sex).

Za sex to ja myślałem że ceny raczej w tysiącach się liczy, a nie setkach. Chyba że mowa o setkach tysięcy.

Komentarze pod art. są the best. I faktycznie szkoda że gazeta takiej rangi nie potrafiła skonsultować się choćby z 3-4 firmami dla porównania kosztów. I kto kiedy podpisuje umowę na top1??

Darmowy katalog stron internetowych Katalog stron - Jogurcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z prawną na top1 :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

znowu zgred napisze ze sie w archeologa bawie ale znalazlem cos takiego:

https://home.pl/e-marketing/pozycjonowanie/cennik

ceny praktycznie sobie odpowiadaja, tylko przykladowa fraza 'rower' ma jakby wiecej wynikow, ciekawe swoja droga jakie gwarancje bezpieczenstwa daja

Wedding Photography Edinburgh

Artykularnia - skrobnij coś i opublikuj

UK Websites Directory - UK Only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności