Skocz do zawartości

Jaki link będący wpisem do katalogu jest najlepszy???


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

Dodając wpisy do katalogów wiadomo, że w title edący anchor tekstem ładujemy słowa kluczowe.

A co z opisem?? czy tam też ładujemy słowa kluczowe cy nie??

Niektóre katalogi żądają podania keywords w oddielnym polu. Czy te słowa kluczowe widzi też google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając wpisy do katalogów wiadomo, że w title edący anchor tekstem ładujemy słowa kluczowe.

A co z opisem?? czy tam też ładujemy słowa kluczowe cy nie??

Niektóre katalogi żądają podania keywords w oddielnym polu. Czy te słowa kluczowe widzi też google?

Skoro wiesz co to anchor tekst to znaczy ze sam odpowiedziales sobie na pytanie...

Opis (i slowa kluczowe tam zawarte) będą widoczne dla google... ale jako tekst dla strony katalogu a nie dla twojego anchor. Reasumując - tylko anchortekst bedzie widziany dla Ciebie na plus, pozostale sprawy beda dzialaly tylko dla strony katalogu gdzie umieszczony jest Twoj anchor

Slowa kluczowe, ktore podaje sie w niektorych katalogach, jesli nie sa przypiete jako anchor tekst będą działały tak samo jak opis lub ewentualnie jako 'słowa kluczowe wyszukiwarki katalogu' a nie google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak gdzieś słyszałem, że google bada tekst, który znajduje się przed i za linkiem i bierze jakoś go pod uwagę. Badał to ktoś kiedyś.

Badał ale nic nie wykrył:(

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że jest tu wiele osób, które po prostu chcą się pośmiać z tych co umieją mniej od nich, ale udzielenie raz a konkretnej odpowiedzi znacznie by mi pomogłó.

O fakcie sprawdzania przez google tekstów przed i za linkiem dowiedziałem się z książki Shari Thurow pozycjonowanie stron internetowych i chciałem sprawdzić wiarygodność tych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ser, pozycjonowanie jest zajęciem, w którym mało rzeczy wiadomo

na pewno. Trudno jednoznaczenie odpowiedzieć nam na wiele pytań,

w tym jak Twoje, mimo że wiele już doświadczyliśmy ze strony tych

cholernych wyszukiwarek :]

Poczytaj forum, wyczuj klimat pozycjonowania, potem zadawaj pytania.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności