Skocz do zawartości

Dramatycznie niski poziom faktów i TVN24


jesu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się wkurzyłem i praktycznie przestałem oglądać wiadomości jak przez tydzień czy nawet więcej trąbili o tym porwanym polaku w Afganistanie i szukali winnego... potem gadanie w kółko o świńskich grypach i innych sensacjach pogłębiło moją niechęć do wiadomości, faktów itd.

EDYTA:

A pudelek to ma chyba a przynajmniej powinien mieć inną grupę odbiorców :( jakby nie patrzeć wiadomości czy fakty powinny być dla ludzi... czego po pudlu oczekiwać już nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak samo Polański - jego również zniszczono. Ciekawie ile osób zapomniało że jest reżyserem a nie pedofilem. Aż się chce rzygać.

Niestety według naszego i amerykańskiego prawa jest pedofilem i reżyserem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo Polański - jego również zniszczono. Ciekawie ile osób zapomniało że jest reżyserem a nie pedofilem. Aż się chce rzygać.

Niestety według naszego i amerykańskiego prawa jest pedofilem i reżyserem.

Tak, ale należy odróżnić trzy przypadki

1) Niewinnego człowieka który dał się uwieść wypindrzonej gówniarze myśląc że ma >15 (wtedy to już niekaralna efebofilia)

2) Kogoś kto przypadkiem znalazł film pedofilski szukając po sieci słodkich misiów

3) Skur***yna gwałcącego dzieci

W każdym przypadku w/g prawa pedofil. Ale wg rozsądku - tylko w 3. Można podyskutować nad 1, co nie zmienia faktu że dzieciaki (przejdź się po pierwszym lepszym gimnazjum) same prowokują czerpiąć wzorce z "MTV"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytnie to napisałeś. Zacząłeś od "niewinnego człowieka", być może jest niewinny..dla Ciebie.

Jak mniemam 99% osób ma dokładnie takie samo tłumaczenie, gdy im się noga powinie i przypadkiem wpadną. Wypindrzona gówniara vs Niewinny człowiek, a może niewinna 13-letnia dziewczynka vs napalony dorosły facet?:) I niestety, ale Samantha miała 13 lat, więc niestety, ale do pierwszego punktu to Polanskiemu sporo brakuje. Tak czy inaczej, jak dla mnie 1 i 3, to pedofil. Każdy ma swój rozum i nie zgodzę się też z tym, że dziewczyny w gimnazjum prowokują, do czego, do seksu? Nie przesadzajmy, w ten sposób można powiedzieć, że każdy prowokuje, tym bardziej, że to było 30 lat temu, wtedy kultura była inna. Myślę, że każdy znajdzie jakieś tłumaczenie, nawet zbrodniarze niemieccy znaleźli.

Najgorzej denerwują mnie osoby, które są za kastracja pedofili i uwolnieniem Romka, cóż za hipokryzja! Nie ma innej sprawiedliwości dla znanych ludzi a innej dla szarych i nie rozumiem dlaczego mieliby umorzyć sprawę.

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego się czepiacie. O ile GP to gniot, to TVN to kul stacja i ich fakty mi w zupełności odpowiadają.

jesu - jesteś dziwny, bo skoro ci nie odpowiada to idziesz gdzie indziej, masz jeszcze panoramę, masz jeszcze na polsacie wiadomości... Szukaj oparcia tam, a nie zachowujesz się jak gówniarz, który chce powalczyć z wiatrakami. Totalny bezsens.

Nad doborem wiadomości z pewnością nie siedzi jedna Pani Krysia, więc nie staraj się być mądrzejszy od grupy ludzi prawdopodobnie dużo lepiej wykształconych w tej kategorii niż Ty. Otwórz oczy. Żałosne jest wylewanie swoich pseudo żali.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniotek, dlatego że oni są w tej dziedzinie wykształceni, to wiedzą co zrobić, by Fakty zainteresowały jak największą ilość osób. A dlatego, że jest wielu ludzi, których interesują bzdety, to i oni w Faktach to zamieszczają.

[edit]

Dzisiejszy super temat: zespół Bayer Full będzie koncertował w ChRL. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom wogule musze wam powiedziec że polskie wiadomości w tv są jakies dziwne.. Mieszkam za granicą i musze powiedzieć że tu wiadomości są na inne tematy. Przedewszytkim więcej informacji ze świata, niegadaja o aferach i jest mniej polityki. Afery tez tu są. Nie mówia pół godziny otym że ktoś gdzies otworzył autostrade albo że budowany jest most w stolicy... I jest wiecej informacji na temat zwyklych ludzi których nieoszczedza los albo odniesli sukces... Apropo sportu na tvn po faktach, TO JEST DOPIERO ŻENADA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominator1: za granicą otworzenie nowego odcinka autostrady nie jest warte wspomnienia we wiadomościach, bo u nich to normalne, że one tam są i robią nowe. U nas to nadal jest wydarzenie sensacyjne, bo u nas na razie autostrada łącząca wszystkie miasta jest czymś w sferze marzeń i każdy nawet najmniejszy krok w tym kierunku, jest niesamowitym wydarzeniem. O takich rzeczach mówi się nie tylko w faktach ale i na ulicach. U nas jest inna mentalność, inne realia i takie nowinki są dla nas ciekawe. Nie porównuj nas i zachodu!

e-weblink uznałem za najgorszy system wymiany linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podpisze się pod postami kolegów, którzy pozbyli się odbiornika TV i czują się szczęśliwsi. To naprawdę działa!

Na cholerę mi interesować i stresować się NA CODZIEŃ tym, kto jest przy władzy, kto zrobił jaką aferę, gdzie na świecie było trzęsienie ziemi, albo z kim ostatnio spotkała się Dioda... o najważniejszych rzeczach dowiem się i tak, a odfiltruję sobie w ten sposób masę zbędnej informacji - tej kreowanej na potrzeby Wiadomości, Faktów czy innych cholerstw.. no bo co.. nie wyjdzie Durczok i nie powie:

Dobry wieczór Państwu - z istotnych informacji to tyle, że w Polsce od jutra drożeje benzyna i wóda, bo podnoszą akcyzę, a poza tym to nic ciekawego. Ja się z państwem żegnam i zapraszam na prognozę pogody i sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności