Skocz do zawartości

[szok]Ukradziono napis "Arbeit macht frei".


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trzeba przyznać, że tym razem policja stanęła na wysokości zadania B)

Jestem ciekaw jakie zapadną wyroki, ale mam nadzieję, że będą wysokie - maksymalny wymiar kary 5 lat :P

@Adek->" Kto niszczy lub uszkadza zabytek, podlega karze pozbawienia wolności do lat 5 (ustawa o ochronie zabytków). "

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tvn 24 na pasku stanu pojawiła się informacja, że policja zatrzymała pięciu podejrzanych w wielu 20 - 39lat i odzyskała przedmiotową tablicę jednak pociętą na trzy częśći.

a kto jest pewien, że jest to oryginał. Skoro mieli kopię, to mogli pociąć inną kopię i podłożyć gdzieś w lesie, a potem udawać że znaleziono oryginał. Trudno będzie dojść że to kopia, a tak przynajmniej uspokoją trochę środowisk, które wyraziły swoje oburzenie.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze tam stało się wiele nieszczęścia i tak dalej obóz zagłady i cała reszta.

Jest to muzeum co ma ostrzegać i sprawić żeby drugi raz fabryki śmierci nie powstały.

I co z tego wynika?? Nic kompletnie nic. Czy świat nauczył się czego kol wiek w tej kwestii??

Nie bo jest obłuda i zakłamanie.

Sądzę ze to co się działo w Oświęcimiu to jest pikuś do tego co jest w Korei dzisiaj i przez ostanie 30 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/artic...STA14/844627816

Napis "Arbeit macht frei" odnaleziony został w poniedziałek w Czernikowie koło Torunia. Napis był zakopany w lesie niedaleko domu jednego ze sprawców kradzieży. Odnaleziono go w trzech częściach.

Niedaleko mnie. :>

https://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/artic...STA14/807005652

Wśród złodziei tablicy z Auschwitz są dwaj bracia z Lipna oraz zięć byłego komendanta policji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności