Skocz do zawartości

śmierć znajomości (prywata)


Kil Bill

Co zrobić z Ich stronami ???  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobić z Ich stronami ???

    • Wywal ich na zbity pysk jesli nie płacą
      56
    • Daruj matołom przecież musza miec na beznzynę i merola:)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie nic na siłę, trzeba spokojnie im wytłumaczyć że twoje koszty rosną, masz mało czasu i nie będziesz miałkiedy zajmować się stroną i seo. Jeśli chcą dalej żebyś to ciągnął to FV za ryczałt miesięczny wyniesie tyle i tyle a ty robote zlecisz pracownikowi/wspólnikowi i gra muzyka. Tego typu spraw mam kilka w ciągu miesiąca. Przychodzą kumple (tak mi mówią jak przyjdą do mnie, faktycznie od liceum się z nimi nie widziałem) żebym im to poprawił, do tego zajrzał ale teraz, dziś (21.00 w sobote) bo w poniedziałek to nie bo ma kontrolę z US, PIP czy innego ciekawego skrótu. Po skończonej robocie mówią zazwyczaj 'dzięki stary, może kiedyś się spotkamy i wypijemy jakie piwo?' I tyle. Raz odmówisz lub będziesz kasę chciał to objadą cię po całym mieście żeś taki i owaki. Z góry trzeba powiedzieć już na wstęppie że takie coś kosztuje, usługa owszem za darmo, po znajomości, stracony czas niestety płatny.

Oszczędzają bogaci biednym się też opłaci..

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jeśli tak goście podchodzą do pracy, to nie są to prawdziwi koledzy

olać sikiem prostym i wysłać na drzewo :mrgreen:

trzeba się szanować, wiadomo seo kosztuje czas a czas to pieniądz.

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jestem po spotkaniu

Pierwszy Pan dostał piany wsiadł w samochód i pojechał obrażony.

Ale przed odjazdem mi przygryzł że niebędzie mi polecał klientów (dotychczas żadnego nie podesłał)

Drugi jak to wszystko usłyszał stwierdził że pojdzie do Panoramy firm bo tam za 350,00pln rocznie bedzie w papierowej ksiązce lokalnej na teren jego miejscowości :)

Szczęść im boże ;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...stwierdził że pojdzie do Panoramy firm bo tam za 350' date='00pln rocznie bedzie w papierowej

Jaka reklama (patrz powyżej) taki i biznes.. :)

Co przez to straciłeś !? Sam sobie na to pytanie odpowiedz.

p.s. a za 350 zl - wlasciwie juz 500 (netto) to bedzie mial wpis: Nazwa, adres, jeden telefon w czesci ogolnej.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zdjołem 1 linki i przekazałem na cel charytatywny

Za 2 tygodnie ten pierwszy (co miał jedno słowo pozycjonowane) bedzie dzwonił czemu go niewidać a zamiast 3 nowych klientów dziennie( opowiadał mojemy znajomemu :) ) bedzie miał reklame w "Głuchym Telefonie" za 0,00pln+vat :D;)

Zobaczymy kto straci:D

Ale mam dobry humor :D

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno łączyć się znajomych/rodziny/kolegów* do interesów, z nimi to najlepiej to się na zdjęciu wychodzi, i też nie zawsze. I później głupie gadanie, "znamy sie kupe lat, więc zrobisz mi to czy siamto po znajomości"

Uważam, że dobrze postapiłeś.

*niepotrzebne skreślić.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam dobry humor

Też zauważyłem, że czasem odmówienie komuś daje więcej satysfakcji niż kolejna pomoc (czyt. wykorzystanie przez tę osobę).

Przykładów mógłbym podać bardzo dużo, większość odnośnie matematyki w liceum. Nic mnie tak nie wkurza jak pseudoznajomi - ludzie, których widziałem kilka razy w życiu, jacyś koledzy koleżanek kolegów co mnie proszą o zrobienie strony po znajomości :evil: :x :?

Z SEO też się zaczyna, ale w tej dziedzinie trzeba być bezwzględnym, bo w grę wchodzą zbyt duże pieniądze. Skończyło się pozycjonowanie po znajomości!!! - z jednym wyjątkiem (mój podpis). Lepiej od razu odmówić, niż później się tłumaczyć.

Niedawno koleżanka prosiła mnie o wypozycjonowanie strony swojego chłopaka (komercyjna) po znajomości. Oczywiście odmówiłem, ale wkurzyło mnie to, że myślała, że skoro to umiem, to wcale to nie jest trudne, więc zajmie mi to chwilę. ;)

No i teraz zaczęły mi się przypominać takie sytuacje związane z SEO, ale żeby nie używać tu wulgarnych słów, skończę na tym. Szkoda nerwów.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd dziewcze miało wiedzieć ile to kosztuje... pracy?

Raczej mi chodziło o to, że

myślała, że skoro to umiem, to wcale to nie jest trudne

ale grzecznie wytłumaczyłem.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosyć "znajomych cwaniaczków" co uśmiechając się pięknie chcą wycyganić ode mnie np. 30 godzin konkretnej pracy, a w zamian nawet nie myślą o sprzedaniu mi swojego produktu/towaru bez marży. To się, K U R W A (pardon) nazywa złodziejstwo.

z utęsknieniem czekam na kolejne wybory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności