Skocz do zawartości

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!


fahofiec

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę złożyć wszystkim Użytkownikom Forum PiO najserdeczniejsze życzenia: wesołych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, szczęścia, niegasnącej motywacji do pracy, przypływu pomysłowości i kreatywności, a także sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, w tym wysokich pozycji w wyszukiwarkach!

Pochwalę się również e-mailem z życzeniami, który otrzymałem przed chwilą od samego Google, co bardzo mnie zaskoczyło:

Wesołych Świąt życzy Google

Witamy,

Zbliża się koniec roku, dlatego chcielibyśmy podziękować Wam za czas, energię, zaangażowanie i zaufanie, jakim obdarzyliście nas w 2009 roku.

Częścią Świąt jest dzielenie się z innymi. Dlatego w tym roku postanowiliśmy zrobić coś innego niż do tej pory. Mamy nadzieję, że zgodzicie się z nami, że jest to w duchu tego, czym są Święta.

Liczymy na dalszą pomyślną współpracę w 2010!

Wesołych Świąt,

Zespół Google

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie będę oryginalna i napiszę po prostu - Wszystkiego Najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przyłączę :P Wszystkiego dobrego kochani i wesołych Świąt.

Pozdrawiam

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności