Skocz do zawartości

Kogo polecacie


milupo

Rekomendowane odpowiedzi

@blake link jest? jest...

 

do spamera:

z mojego doświadczenia Ci są wysoko na "pozycjonowanie" są nisko na frazy klientów :D

 

BTW szukałem i nie znalazłem żadnego przysłowia z "bambuko" :D

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma, co ciekawo "szept" z Poznania nawet wiem kto za chwile pobanuje i usunę jego wszystkie linki z PIO...Kretyńskie zachowanie bo miał fajne linki w tematach i postach, stare z anchorem...a za chwile będzie zero.

Nawet furtkę sobie zostawiają 3 mięsięczną "

Cytat

 póki co jestem z nimi od trzech miesięcy więc jakiś efektów które zwalają z nóg nie ma, ale coś się zaczyna dziać więc czekam :) 

 

Dodalem  nazwę firmy do wszystkich filtrów teraz nawet nikt tekstowo nie napisze. A mogli przecież zalożyć oficjalne konto, ładnie pięknie łapać sobię klijentów...

 

Nie, zachciało się "szeptanki" na zerowym poziomie intelektualnym '

 

Cytat

na pewno jest tak, że trzeba samemu mieć jakiekolwiek pojęcie o pozycjonowaniu, żeby nikt nie zrobił nas w przysłowiowe "bambuko", 

z mojej strony mogę polecić by osoby które chcą podpisać umowę z firmą zajmującą się pozycjonowaniem, nie podpisywały jej na długie okresy tzn np na 12 lub 24 miesięcy, ja sam miałem kiedyś podpisaną taką umowę z jedną z największych firm pozycjonerskich w Poznaniu i miałem nie lada problem bo efekty były zerowe a płacić musiałem! Obecnie wyszukałem sobie firmę zajmującą się pozycjonowaniem w Google, stwierdziłem że skoro sami są wysoko to raczej się znają na rzeczy mówię o UPS ciach link w sumie póki co jestem z nimi od trzech miesięcy więc jakiś efektów które zwalają z nóg nie ma, ale coś się zaczyna dziać więc czekam :) gdbyby ktoś miał jakieś pytania to chętnie odpowiem

'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności