Skocz do zawartości

Golarka elektryczna. Która najlepsza?


Tomaan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Phillips ale powiem Ci, że i tak trzeba dociskać te głowice do skóry, dla lepszego efektu golenia. Tak więc nie wydaje mi się, żeby Brauny jakoś traciły na braku posiadania "takiej fajnej głowicy". Warto popatrzyć na nie pod względem wymiany ostrzy - może są tańsze niż te do Phillipsów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oryginalne ostrza wymieniałem po 1,5 roku w Philipsie, a wymienione trzymały tylko 4 miesiące. Moim zdaniem jak ostrza są do wymiany to lepiej całą maszynkę wymienić. Osobiście nie mam wymogów co do maszynki ale polecam jednak Philips. Braun miałem kilka dobrych latek wstecz więc nie sugeruj się zbytnio moją sugestią.

Edycja:

tak samo mi nie odpowadają te z "wibratorem" typu Gillette mach 3

Ta maszynka była dobra, łatwo czyściło się, goliła dokładnie. Ale czasu nie miałem więc kupiłem ponownie elektryczną...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam straszne podrażnienia od zwykłej, mam tą Fusion Gilleta i du..a jest jedna wielka. A elektryczne nie ścinają przy skórze i przez to nie podrażniają.

Kto ma? Która lepsza?

A może ktoś mi wyjaśnić dlaczego te biedne Brauny tak schodzą na Allegro jak woda? Link w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja temat mam przerabiany na własnej skórze :)

Kupiłem sobie braun i już golę się z 5 lat tą samą maszynką, golenie się maszynką ręczną z ostrzem to katorga (jak dla mnie)

Jedyny problem (którego ja nie widzę a widzi moja kobieta) to że widać po łazience że się goliłem ;)

Rok temu dostałem pod choinką Philips-a i goliłem się raz, mam za niski poziom bólu aby powracać do tych przykrych wspomnień.

Choć połowa twarzy była wybitnie bardziej gładka niż strona gdzie był braun.

W philips trymer to zabawka, w braun można tego używać

Czyli dla mnie tylko Braun się liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko coś napisać na temat porównania Braun vs. jednorazówk

Używałem jednorazówek, dostałem Brauna i nie narzekam, fajnie, można myć normalnie pod wodą (z resztą phillipsa pewnie też), goli dokładnie. Mój model kosztował coś koło 300 pół roku temu więc takie same granice cenowe jak Twoje wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goliłem się Philishavem i nie dość, że pozostawił zbyt długi zarost, to jeszcze jego kształt nadaje się co najwyżej do golenia klaty. Poza tym to trochę tak, jakbym miał kupić myszkę firmowaną przez producenta tosterów. Braun za to kojarzy mi się wyłącznie z maszynkami do golenia i to najlepszej jakości. Marzę o takiej od lat i chyba sobie kupię pod choinkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy k.. wiecie o goleniu :)

3800860_1024.jpg

.. tylko dla prawdziwych mężczyzn.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś sobie sprawiłem golarkę philipsa, później testowałem z brauna, i wiem jedno - takie maszynki nie są dla każdego :/

mam chyba jakiś "dziwny" zarost bo strasznie ciężko mi się goliło i prawie zawsze miałem zaczerwienienia, których raczej nie powinno być.

pozostaje przy maszynkach tradycyjnych :)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności