Skocz do zawartości

Regulamin - oświadczenie.


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

I moja mała uwaga, może nie do pozycjonowania, ale jest z nim powiązana. Nie linkuj tak adresu email, jeśli nie chcesz karmić robotów spamowych. A jeśli nie wiesz o czym mówie przekonasz się za parę tygodni dostając nie tylko maila odErbit, ale inne maile z reklamą Viagry :lol:

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Erbit przejrzyj sobie jeszce raz uważnie descripyion swojej strony www.cargotruck.pl bo w niektórych słowach pozjadałeś litery:

Spedycj, transport, wolne ładunki i wolne pojazy

Tak to właśnie wygląda. Pozdro

Czemu w description używasz jakiś krzaków zamiast normalnych polskich liter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit - jeszcze taka sprawa nie wiem czy ty robiłeś tę stronę cargotruck, ale dam ci dobrą radę i nie potraktuj tego jako złośliwości.

Tego rodzaju serwis aby oddniósł sukces nie wystarczy aby był pozycjonowany, musi jeszcze wzbudzać zaufanie m. in. przyjemnie dla oka wyglądać. Do mojego klienta bula.net.pl ludzie dzwonią z witryny, kóra nie jest pozycjonowana, i jeszcze go chwalą, że ma ładną stronę.

Choć to nic specjalnego to w marketingu "oczy kupują"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit przejrzyj sobie jeszce raz uważnie descripyion swojej strony www.cargotruck.pl  bo w niektórych słowach pozjadałeś litery: 

Spedycj, transport, wolne ładunki i wolne pojazy

:oops: :oops: :oops:

 

Czemu w description używasz jakiś krzaków zamiast normalnych polskich liter?

to kodowanie utf-8 - ostatnio google szaleje i robie testy...

Erbit - jeszcze taka sprawa nie wiem czy ty robiłeś tę stronę cargotruck, ale dam ci dobrą radę i nie potraktuj tego jako złośliwości....

Zdaje sobie sprawę ale to złożony proces (ten na ktory zwracasz uwage) i nie bede teraz nad nim polemizował.

Najbardziej cenie słuszną krytykę - bo tylko ona moze wplynac na poprawę... lizanie komus 4-ech liter nikomu nic nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellz dlaczego Ty masz tylko 300? Czyzbys był rozsądniejszy !?

A ciekawe, bo nawet datę rejestracji mamy taką samą :lol: Widocznie mniej piszę, bo niektóre działy forum omijam szerokim łukiem i nawet tam nie zaglądam ;)

Co do naszego nowego kolegi, ja zacząłem przygodę z forum tak. Trafiłem przez G, czytałem je ok 2-3 tygodni, zanim podjąłem decyzję o zapisaniu się. To jest naprawdę kopalnia wiedzy, nie ma w wyszukiwarce, to można poszukać po działach. Czytać przede wszystkich przyklejone tematy, bo najczęściej tam są odpowiedzi na pytania początkujących.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze taka sprawa. Wiadomo, że google ceni słowa, które są jak najwyżej w kodzie strony a u ciebie na początku jakiś strasznie długi javscript a potem mega tabelka wygenerowana przez photoshop lub realdraw.

Poza tym daruj sobie metatagi typu googlebot msnbot revisit-after i index follow. Z moich doświadczeń wynika, że to gó**o daje.

Jedna jest podstawowa rzecz: nikt nic nie może kazać robotowi wyszukiwarki, a już na pewno nie to żeby odwiedził go za 14 dni.:shock:

To index follow to możesz ustawić w robots.txt ale nie ma potrzeby bo google sam podąża za linkami jeśli menu masz przyjazne robotom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nawet datę rejestracji mamy taką samą...

Tego nie zauważyłem... niezłe !

Co do naszego nowego kolegi, ja zacząłem przygodę z forum tak...

U mnie było to tak:

Rejestracja w dniu następnym po namierzeniu forum (od kwietnia ruszył serwis więc jakoś się to zbiegło...

Potem czytałem i gadałem... potem (po dostaniu bury) postanowiłem się wyłączyć z gadania i zacząłem czytać, czytać... po miesiącu nie wytrzymałem i zno zacząłem gadać, a że jest tu kilka interesującyhc mnie działów (tez pogaduchy :);) ) więc klikam.... hihiih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit czy ty mnie wogóle słuchasz czytasz czyli.

Napisałem do ciebie posta o rzeczach, które mogą korzystnie wpłynąć na pozycję Twojej strony. A ty pogaduchy sobie urządzasz?

A jeszcze nie dawno mówił, że dobry pozycjoner nie ma na nic czasu :);):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze taka sprawa....

Te... kolego... a kto Cię tu wpuścił.. a skąd o tym wiesz.. ?!?!!? hihiihhiihih

Tak, to co piszesz to racja (nie doczytałem całości ale w wiekszości się zgadzam) niemniej obecnie mam inne sprawy na głowie i samo pozycjonowanie lekko w tyle.

Osiągnąłem swój cel (jak na razie) wiec poprostu mam pelno innych zajec, ktore nie pozwalaja mi na to by wszystko zrobic od A do Z. Kiedyś pewno sie tym zajme... Dzięki.

A jeszcze nie dawno mówił, że dobry pozycjoner nie ma na nic czasu :)  ;) 

Ze tez dopiero na to wpadłeś, że ja to właśnie nie ten dobry.. :D Jak widać nadal teoria ilości postów jest dobra.. :D

Na marginesie... nowy layont sie tworzy... nie bede teraz poprawial starych błędów... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ładny serwisik się tworzy,...

dokaldnie 'się' tworzy... :)

W tej branzy (spedycja, transport) jezyki to koniecznosc... niestety mam zastoje z jezykami gdyz 'serce' serwisu ulega wlasnie zmianom... bo to co widzisz to tylko 'otoczka' a calosc jest głębiej... czyli tu https://www.gielda.cargotruck.pl/gielda.php

Pomysl jest jaki jest.. brakuje natomiast mocy przerobowych.. ;) no ale coz... takie zycie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności