Skocz do zawartości

PR to tylko i wyłacznie linki


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Ty mi wytłumacz dlaczego po wpisaniu w Google "info:www.se.com.pl" pokazuje adres "www.se.com.pl"?

Ja sie ciebie pytam o PR na stronie www.se.com.pl nie na se.com.pl - to są dwa rożne adresy dwie rozne strony to tak jak byś sprawdzał nalesniki.se.com.pl z auta.se.com.pl

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w większości przypadków, przez większość serwerów, standardowo traktowane jako jedna i ta sama strona :)

Pozdrawiam B)

P.S.

Mój błąd ...

se.com.pl ma PR=6 z przekierowania od se.pl

www.se.com.pl ma PR=6 bo ma od cholery linków i 14 lat ... ale ten PR się pewnie niedługo zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.se.com.pl ma PR=6 bo ma od cholery linków i 14 lat ... ale ten PR się pewnie niedługo zmieni :)

Skoro przetrwał tyle aktualizacji to bez zmian w systemie PR raczej się nie zmieni :)

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR nijak ma się właściwej wartości strony, jest tylko jedną z potencjalnych wartości, która jest widoczna. Nie sądzę aby Google w ogóle rozwijało wskaźnik zwany Page Rank, bardziej wszystko idzie w stronę Trust Rank'u, a Google z przyczyn sprzedaży linków nigdy nie pokaże prawdziwych wskaźników wartości stron bo sama by sobie strzeliła gola.

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności