Skocz do zawartości

Od czego zacząć?


bold

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien dylemat: otóż chciałbym dobrze wypozycjonować swoją stronę, nie wiem tylko, od czego mam zacząć. Wymieniłem się już z kilkoma stronami linkami, pododawałem stronę do katalogów, a pagerank jaki był, taki jest (0). Proszę o wskazówki dot. właśnie pozycjonowania. Co i jak mam robić, aby mój pagerank się zwiększył? Z góry dzięki za wszystkie cenne wskazówki.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Page Rank jest aktualizowany kilka (4,5) razy w roku

O tym nie wiedziałem, myślałem, że jest akualizowany częściej :) Dzięki ;)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie wiedziałem, myślałem, że jest akualizowany częściej :) Dzięki ;)

Kiedys byl mniej wiecej co miesiac a nawet czesciej... obecnie (jesli dobrze pamietam gdzie od polowy ubieglego roku) sredno co trzy miesiace tu 'https://mcdar.net/GoogleUpdateRecord.htm' mozesz sobie na to popatzrec... Niemniej to juz tyle razy bylo opisywane... czytaj, czytaj, szukaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności