Skocz do zawartości

Jakiego laptopa najlepiej wybrać?


Ivellios

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem w komputroniku najtańszego Acera - model Extansa 5635Z za 1499 zł + dokupiłem dodatkowo jeszcze 2 GB Ram.

Na pokładzie teraz Pentium Dual Core 2,3 Ghz, 4 GB ramu i po przesiadce z Asusa EeePC różnica niesamowita. Cieszę się z tego zakupu, ponieważ zapłaciłem dosłownie grosze jak na laptopa z takimi parametrami a wszystko działa jak trzeba. Moim zdaniem nie ma co przepłacać jak komuś potrzebny jest zwykły laptop do pracy biurowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

od ponad roku uzywam VPCEA1S1E :)

wytarła się większość touchpada :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko tylko nie HP ! mam służbowego ... żenua !

Pracuje na jednym HP od ... kurcze - nie pamiętam. Mam niewiele zastrzeżeń w przeciwieństwie do innych lapków, które używałem. Sądzę, że to kwestia modelu tak w HP jak i w innych na pewno zdarzają się "wpadki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 6 miesięcy pracuje na Sony Vaio seria E i powiem że trochę płaci że sa wygląd, bo w tych konfiguracjach można taniej coś kupić !

ale z drugiej strony wygląda naprawdę super

Ty masz dobrze wyglądać a nie laptop. Lepiej sobie ciuchy sprawić a laptop to tylko narzędzie do pracy. Rozumiem ładny samochód, nim można jeszcze kobietom zaimponować (zawsze jakaś zaleta) ale laptop...

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może Dell'a z serii Inspiron 15R?? jeśli tak to jak ocenia :> bo się nad nim zastanawiam ( na tą chwilę niestety tylko na ten przedział cenowy będę mógł sobie pozwolić )

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Vostro 3700 to co się popsuło to gumowe gumki amortyzujące zamykanie klapy poodpadały :) Ogólnie może być, ale czasem muszę manipulować kątem ekranu bo kolory giną (matryca półmatowa).

Metalowa obudowa jeszcze nie zardzewiała, dobry znak bo czasem pluję ze śmiechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności