Skocz do zawartości

temat trendi albo dżezi :)


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

no tak, tylko poroblem jak zwykle tkwi w tym, że ludzie wplatający bez namysłu i zupełnie niepotrzebnie słowka angielskie (włoskie, francuskie, czy łacinskie) nie zadają sobie podastawowgo pytania jakie sobie zadaje przed wstaniem z łóżka - "po co?" :P

są naturalnie sytuacjie gdzie jest nieodzowne stosowanie zwrotów obcojęzycznych np. w medycynie, czy też czasami w prawie, a chyba w szczególności w informatyce, bo kto by sobie zawracał głowę tłumaczeniem tych zwrotów na polski język? on i tak jest coraz mniej funkcjonalny na tym świecie. sławę zdobyło tylko słowo k**wa no i ostanio hydraulik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja rano wstałem i szukałem anczora:)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Pamiętaj, że Dobranocka kłamie. :P

Hmm...

do tej pory oglądam dobranocki... Lepsze są od niejednego filmu i bardzo pouczające. Dobra puenta - humor, Wilk złośliwy zawsze dostaje po tyłku, biedny Koyot wspomagany firmą Acme nigdy nie może dorwać strusia, Pomysłowy Dobromir zawsze coś wymyśli (i jest lepszy od Mc Gaywer'a) a Bolek i Lolek jeszcze nie zgwałcili Loli, Reksio opiekuńczy, Bartolini Bartłomiej wciąż w podróży z odważnym Smokiem Wawelskim...

Raz tylko sią zastanawiałem dlaczego mam Misia w du**ę całować... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w podstawówce zawsze obrywałem 1 i 2 z dyktand (w liceum na szczęście nie miałem ani jednego dyktanda). Wszyscy sie podniecali 5 a ja jak ten matoł obrywałem "lacze". I co z tego? Większość z tych co sie podniecali nie pokończyła szkół, mają problemy z prawem, dorabiają jako kurtyzany, a ten "matoł" studiuje ...

A propos studiów i ortografi - przypomniała mi się zabawna historia. Mieliśmy wykład z Mechaniki Płynów bodajże. Były to nasze ostatnie dwie godziny, na dodatek dzień wyjątkowo ciężki. Większość audytorium "dogorywała" na krzesłach nie zwracając żadnej uwagi na prowadzącego, który co chwila usiłował nas zainteresować szkicami na tablicy związanymi z tym co mówi. W pewnym momencie profesor narysował rów, w którym miała płynąć ciecz - rysunek podpisał: RUF. Z początku nikt nie skumał, ale po paru sekundach całe ożywione audytorium patrzyło na tablice z uśmiechem i szeptało: "Patrzcie, Jurek się pomylił". Oczywiście zrobił to specjalnie i w ten sposób przykuł naszą uwagę na moment.

Miło powspominać przed Kampanią Wrześniową .... :?

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - a znacie coś takiego jak suwak logarytmiczny ? i wiecie jak sie nim posługiwać ??

Od wczsesnego dzieciństwa w domu się bawiłem suwakiem logarytmicznym, ale będąc już dużo starszy nauczyłem się z niego korzystać. Lepsze niż kalkulator.

Dlatego też, nie powinno nas dziwić, że osoby za granicą mówią w taki, a nie inny sposób

A mnie to i tak dziwi, bo oznacza to niedbałość o swój własny język. Słowa, które wtrącają są wymawiane w sposób nieprawidłowy.

W informatyce to wygląda nieco inaczej. Tutaj jesteśmy niekiedy zmuszeni używać słowa obcojęzyczne.

Erbit

Ja też dalej oglądam dobranocki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit

Ja studiowałem w Łodzi - strasznie dawno. Jak patrzę na twojego avatara, to się ciągle zstanawiam jak się nazywał ten koleżka, do którego on jest podobny? Tylko mój kolega nie był taki szczupły i nosił trwałe ślady nadmiernego spożycia. ;)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit...się ciągle zstanawiam jak się nazywał ten koleżka, do którego on jest podobny? Tylko mój kolega nie był taki szczupły i nosił trwałe ślady nadmiernego spożycia. :)

Cóż... ten Twój koleżka to na pewno nie ja. Avatar jest wyciy ze zdjecia z kilkudniowej imprezy - nie dziw się, że wyglądam tam tak jakbym miał 'trwałe ślady...' :)

Bolek i Lolek jeszcze nie zgwałcili Loli

chyba Toli... ale nie jestem pewnien...

:oops: :oops: :oops: jasne że Toli.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu kto zgwałcił Lole/Tolę zamykam temat 8)

K.B

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności