Skocz do zawartości

Czy mogą się do tego doczepić


mimik

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam serwis z rozrywką dla dzieci i chciałem tam wrzucić np jakąś bajkę. Chodzi mi tu konkretnie o filmik z Youtube. Czy nie będzie żadnego problemu z takim czymś? Filmik będzie się otwierał u mnie na stronie. Chciałem ewentualnie napisać że strona nie ponosi odpowiedzialności za treśći dostępne na serwisach do których prowadzą odnośniki na stronie Co o tym sądzicie? Dokładnie o takie coś mi chodzi: przykład. Wydaje mi się, że nie powinno być problemu gdyż wsumie jest to tylko odnośnik, a bajka jest na Youtubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie powinno być problemu gdyż wsumie jest to tylko odnośnik, a bajka jest na Youtubie.

Tu też były tylko odnośniki https://www.wykop.pl/link/278514/policja-za...ideo-nielegalne

Co posterunek to inne interpretowanie prawa - takie rzeczy tylko w Polsce.

Dzisiaj za linka można iść siedzieć, jutro za oddychanie ;p

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś uważnie czytał, to

Dostęp do zasobów multimedialnych na tych stronach odbywał się po wysłaniu płatnego sms-a.
To, że jakiś dzieciak na Wykopie napisał, że chodzi o MegaVideo nie ma żadnego potwierdzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie będzie żadnego problemu z takim czymś? Filmik będzie się otwierał u mnie na stronie. Chciałem ewentualnie napisać że strona nie ponosi odpowiedzialności za treśći dostępne na serwisach do których prowadzą odnośniki na stronie Co o tym sądzicie?

Ten tekst nic Tobie nie da, miałem kiedyś filmiki na stronie z bajkami, płaciłem jeszcze (nie pamiętam gdzie) pieniądze, aby móc wyświetlać filmiki legalnie. I co... portal nie jest mój, a właściciel ładnie miał wszystko wypozycjonowane i około 50k ruchu dziennie. Nie chcę do tego wracać... ;)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zrobić taki myk, że link do Twojego serwisu z filmem dodał gość a nie Ty.

Tylko, że admin zawsze jest za wszystko odpowiedzialny.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że powinno być ok wsumie mnóstwo stron np z filmikami ma jakieś skróty meczów u siebie a linki z Youtube. Jeżeli ktoś ma spzreciw to pisze do Youtube, a oni zawsze usuwają video. Tak samo jak było z walką pudziana-nejman. Poslat napisał do Youtube i filmiku z walki już się nie da oglądnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sprawa jest prosta. Nie rozpowszechniasz nielegalnych plików , plik/film nie mieści sie na Twoim serwerze czyli nie Ty odpowiadasz za umieszczony film a youtube.pl czy osoba która zuploadowała film do serwisu.

Ty nie możesz byc odpowiedzialny za katalogowanie filmów z innego serwisu na swojej stronie...

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności