Skocz do zawartości

Reklamowanie bukmacherów vs. ustawa hazardowa


moody

Rekomendowane odpowiedzi

Organizatorzy twierdzą, że odpowiedzialny jest PZN, a ci z kolei, że firma, która dba o zapewnienie sponsorów :rolleyes: Jak to w Polsce nikt nic nie wie. Zobaczymy jaki będzie finał sprawy, jeśli nikogo nie ukarają to mamy precedens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

na wislakrakow.com tez reklamy bet-at-home powrocily... Ciekawe czy PO cos zrobi bo moze sie niezle narazic wyborca przed wyborami, wiec sie nie zdziwie jak zostanie to przemilczone :)

Wlasnie znalazlem taka ciekawostke:

Ministerstwo Finansów zapowiedziało, że wszczęcia postępowania można się spodziewać tuż po złamaniu zakazu reklamowania internetowego hazardu, czyli zaraz po zakończeniu trwających do soboty zakopiańskich zawodów. Za złamanie zakazu przez organizatorów grozi grzywna od 700 tys. do 1,2 mln zł

ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bet-at-home to internetowy bukmacher, który w naszym kraju cieszy się największą popularnością wśród sieciowych graczy, dlatego ma o co walczyć. Mało tego stać go na tą walkę. Gdyby prawnicy firmy nie widzieli w tym sukcesu, to na pewno nie porywaliby się na takie koszty. Bet-at-home proces wygra, a mało tego otrzyma jeszcze spore odszkodowanie. Śmiem twierdzić, że w ślad za tą firmą pójdą inne, które mają również spory udział w rynku polskiego hazardu internetowego. Dobrze, że tak się stało w Zakopanem, w końcu poznamy oficjalne stanowisko. Ja stawiam na Bet-at-home w tym starciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wrócić do głównego wątku tematu. Spróbujcie wejść na strony www.etypy.pl i www.bet.pl. Właściciele wpadli na genialny pomysł - oświadczasz, że masz 18 lat, nie jesteś Polakiem i nie mieszkasz w Polsce i dopiero wchodzisz na stronę. W takim wypadku reklamowanie bukmacherów jest chyba legalne, w końcu nie robisz tego w Polsce!

Moją uwagę zwrócił też fakt, że np. strony erotyczne też są u nas nielegalne. Ale jest ich mnóstwo i są zabezpieczone tylko tym, że musimy zaznaczyć, że mamy 18 lat. To czy mamy to już nasza sprawa, strona działa legalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawe posunięcie ze strony dwóch potentatów w reklamowaniu u nas bukmacherów i nie wiem czy u siebie nie przywrócić strony z takim właśnie info przy wejściu na stronę, a Ty moody co sądzisz?

Na wislakrakow.com wcześniej był tylko baner bet-at-home z napisem sponsor, dziś już widzę reklamę "postaw zakłady już teraz", czyli wynika z tego, że bet-at-home nie marnował czasu styczniowego tylko przeanalizował sprawę i widzi, że ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiam. Póki co próbuje nawiązać kontakt z właścicielem w/w stron i dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych nowych zabezpieczeń. Dam znać jak mi się to uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wrócić do głównego wątku tematu. Spróbujcie wejść na strony www.etypy.pl i www.bet.pl. Właściciele wpadli na genialny pomysł - oświadczasz, że masz 18 lat, nie jesteś Polakiem i nie mieszkasz w Polsce i dopiero wchodzisz na stronę. W takim wypadku reklamowanie bukmacherów jest chyba legalne, w końcu nie robisz tego w Polsce!

Powiem szczerze, że nie ma się do czego przyczepić przy takim zapisie. Jednak wszystkie podstrony musiałaby być skierowane na taki zapis, podczas wejścia do serwisu. To jak wiadomo utrudni pozycjonowanie i skupi się tylko na linkowaniu strony głównej, która w dodatku będzie pozbawiona tematycznej treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie mam tego rodzaju stron jednak często obstawiam jakieś mecze i czasami wchodzę na takie strony. I właśnie tak jak mówisz mark, zauważyłem , że tak robią niektóre strony: np www.etypy.pl. Wystarczy zobaczyć. Otwiera się okno pisze: ta strona ma charakter niepubliczny, mam ukończone 18 lat, nie jestem obywatelem Polski oraz nie mieszkam w Polsce. Ale czy coś to daje to nie mam pojęcia bo nie jestem w temacie, a zaciekawiła mnie po prostu wasza rozmowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności