Skocz do zawartości

Reklamowanie bukmacherów vs. ustawa hazardowa


moody

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mark: program partnerski to nic innego jak reklama bukmachera, lepiej jest wydać 30% dochodów i mieć stale podsyłanych klientów niż angażować kasę w agencje reklamowe, jest to korzystniejsze rozwiązanie dla bukmachera.

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patro: na necie jest sporo bukmacherow, ktore rowniez nie oferuja PP bo uwaza, ze lepiej w dluzszym okresie czasu samemu najwyrazniej pozyskach klienta przez kampanie reklamowe, a potem nie dzielic sie z partnerem zyskami.. Fajnie jak by polskie firmy wprowadzily PP ale wedlug mnie na 90 procent nic takiego nie bedzie mialo miejsca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ten cały BAH też ma bardzo złe kursy i jest uznawany za amatorski (mały wybór zdarzeń). Wybrednych graczy na pewno nie zadowala.

Być może ale ma najlepszy moim zdaniem program partnerski, a na tym nam przecież zależy najbardziej :)

Nie jest najlepszy bo ma tzw. negative carryover - jeżeli gracze zrobią w dany miesiącu stratę (czyli sami zyskają) to nam to odejmują. Co jeszcze dziwniejsze - te straty nie sa prezentowane w twoim panelu. Miałem taką sytuacje - kilka miesięcy z dodatnim saldem a ogólne zarobki pozywały 0 EUR. Gość z supportu (angielskiego, polski nie raczy nawet na maile odpisać) wyjaśnił że miałem ujemne saldo, bo gracze w poprzednich miesiącach zrobili ileś tam zysku i najpierw zarobki muszą pokryć te stratę.

Już dużo lepszy jest Bwin, gdzie nie ma przeniesienia negatywnego salda, a przyciąga również amatorów. Tylko znowu z Bwin jest taka głupia sytuacja że nie możesz sobie sam pobrać banneru, tylko trzeba pisać do pani z supportu i trzeba robić osobny profil dla każdej strony.

Najlepszy program ma moim zdaniem Expekt (ale to wielu graczy ma już konta), Unibet (ci znowu nie mają żadnych promocji dla nowych graczy) oraz Betsson i Betsafe. No i jeszcze Sportingbet. A ostatnio bardzo fajny pp wypuścił Jetbull. ;)

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betgun również nie ma salda ujemnego, do tego mamy cały czas wgląd w historię transakcji z PP, gotówka wypłacana jest na konto gracza. W bahu można samemu obliczyć ile mamy konto na minusie, wystarczy porównać ogólną sumę prowizji do ogólnej sumy wypłat.

Im bardziej bukmacher jest przyjazny dla nowych graczy tym korzystniej jest go reklamować, to właśnie osoby początkujące przynoszą krocie, osoba, która ma doświadczenie w obstawianiu będzie grała rozsądniej i w miarę możliwości bezpiecznie.

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie najbardziej denerwuje BET365, gdzie jest saldo ujemne, niema podanego zarobku, a kwota przegrana przez graczy, ba i zysk partnerow jest liczony "na oko", jak prosilem o sprecyzowanie ile dostaje to mi napisali ze okolo 30 procent minus oplaty za to i za to i za to no i w zaleznosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek wieczorem widziałem na polskim Discovery Channel reklamę Pokerstars, po reklamie jeszcze konkurs SMSowy z m.in. zestawami do pokera ufundowanymi przez Pokerstars. Jeśli on może nadawać z zagranicy z reklamami pokera, to strony z serwerów

zagranicznych z reklamami pokera/bukmacherów też powinny być dozwolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to chyba sami politycy nie wiedzą kto może a kto nie może reklamować, więc nic im nie zrobią.

Co do programów partnerskich Expekt tez ma to saldo ujemne, jeśli dobrze zrozumiałem na czym to polega. I szczerze mówiąc wcale mnie to nie dziwi, bo skoro przynosimy im straty to musimy za to płacić.

Co do polskich bukmacherów ciekaw jestem dlaczego nikt jeszcze nie zdecydował się wejść do internetu, tymbardziej teraz kiedy zagraniczne firmy mają problemy z rządem. Na Polskie bukmacherskie pp jednak bym nie liczył bo nie zapominajmy że narazie są one nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności