Skocz do zawartości

Reklamowanie bukmacherów vs. ustawa hazardowa


moody

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mam PP i wiem ze sie boisz, ze takie akcje beda Ci zabierały zyski z PP. Jednak to jest nieuniknione :) Zmowa for czy serwisów bukmacherskich, że beda ignorowac takie akcje niewiele da. Ludzie dołączą do tego tak jak do lockerz - uroki spółecznościówek. Same SEO nie wystarczy już :) Możesz olać temat i dac zarobic innym lub dolączyć do akcji i tez spróbowac. Tu statrujesz z podobnego miejsca jak inni a to, ze niektórzy nie chcą dołączyć bo maja wyzsze zyski z PP - to dla Ciebie moze byc plus. Po prostu zmienia się trochę podejście do targetu.

Wysyłanie zaproszeń do znajonyc nie ma nic wspólnego z zakazem reklamy - zresztą nikt nie ma prawa wejść na Twoją prywatną korespondencje - przynajmnie taka jest moja opinia i Betsafe skutecznie omija po zaproszenie. Ostatniow styczniu odmówili mi zasponsorowania konkursu, bo w Polsce jest zakaz reklamy bukmacherów - teraz wiem dlaczego - t ojes ich odpowiedz na afere - marketing szeptany ;) ... zrrezta kto szuka bukmachera wpisujac haslo w google "zaklady bukmacherskie" ? To hasło to mit ;) ludzie szukają opinii innych na forach i najczęściej po tych opiniach podejmują decyzję. Wiem bo sprawdzałem :P Piękne kolorowe banery nie są do tego potrzebne. rejestracje z linku ekstowego 90% - z banera 10%.

mark w programie parterskim też możesz być oszukany. Nie ma znaczenia gdzie Ciebie oszukają- jeśli będą chcieli to to zrobią.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Co by nie zrobili i tak zamieszczanie reklam jest nielegalne - a to, ze ktoś serwer ma za granicą, firma w anglii i jest "trochę bardziej legalny" to nie oznacza, że jest całkowicie czysty.

Zastanowiłeś się w ogóle zanim taką bzdurę napisałeś?

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :) - zapomniałem tylko dopisać... czysty według polskiego rządu. W kńu tak jak bukmacherzy żerują na graczach wpłacających z Polski a więc według naszych rządzących powinni zapłacić podwójny podatek.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na jednej z moich stron banner bukmachera i dostałem już takiego maila:

Tresć wiadomosci:

Pragniemy poinformować Państwa, że jako podmiot gospodarczy działający na terenie Rzeczypospolitej Polskiej są Państwo zobligowani do przestrzegania polskich przepisów. Aktualnie Państwa strona narusza tzw. "ustawę hazardową", która weszła w życie dnia 1 stycznia 2010 roku, która stanowi całkowity zakaz reklamowania hazardu i namawiania do uczestnictwa w takich formach rozrywki oraz reklamowania stron bezpośrednio do tego namawiających. Państwo poprzez aktualne reklamy bukmacherskie na witrynie internetowej jednoznacznie naruszają przepisy skarbowe RP.

Poniżej zamieszczam artykuł z ustawy stanowiący o łamaniu przez Państwa prawa. W przypadku dalszego łamania prawa skarbowego, zostaną podjęte dalsze kroki w odpowiednim Urzędzie Skarbowym:

Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście

Artykuł stanowiący z obowiązującej ustawy:

art. 103:

Kto, wbrew przepisom ustawy, zleca lub prowadzi reklamę lub

promocję gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych lub

gier na automatach, umieszcza reklamę takich gier lub zakładów lub informuje o

sponsorowaniu przez podmiot prowadzący działalność w zakresie takich gier lub

zakładów, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych.

Tej samej karze podlega kto czerpie korzyści z reklamy lub promocji gier

cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych lub gier na

automatach zlecanych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy, z umieszczania

reklamy wbrew przepisom ustawy albo informowania o sponsorowaniu przez podmiot

prowadzący działalność w zakresie takich gier lub zakładów.

Warszawa, 29 stycznia 2010 roku

Wiec na razie może nie ma kar dla serwisów internetowych ale ostrzeżenia już idą chciał nie chciał musiałem usunąć a bukmacher dobrze płacił. :angry:

Katalog stron - PR4 30k BL

Lubisz czarny humor ?

Kobieca strona rozrywkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na jednej z moich stron banner bukmachera i dostałem już takiego maila:

vectra74 można wiedzieć, kto podpisał się pod tą wiadomością? Nie zastanawiałeś się nad tym, że może to być działanie konkurencji? Nie chce mi się wierzyć, że organy ścigania będą się bawiły w wysyłanie w tego typu maili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mocne :angry:

1) Kto jest nadawcą tego maila ?

2) Skąd US wiedziałby by pod jaki urząd skarbowy podlegasz ?

3) Od kiedy to US wysyła emaile ?

Sprawdź też nagłówek emaila, pewnie został wysłany przez konkurencje albo jakiegoś Twojego zazdrosnego znajomego.

A i jeżeli ktoś by Ci z takiego urzędu wysłał maila powinien się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem, a nie ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mocne.

Email był wysłany z mojej strony przez formularz kontaktowy oczywiście jest podpisany i podany adres US nie podałem wszystkiego w w/w poście

Nie mam pojęcia czy to od US czy jakiś trik ale chyba lepiej dmuchać na zimne. :angry:

Katalog stron - PR4 30k BL

Lubisz czarny humor ?

Kobieca strona rozrywkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności