Skocz do zawartości

Reklamowanie bukmacherów vs. ustawa hazardowa


moody

Rekomendowane odpowiedzi

mam rozwiązanie problemu póki nie poprawią tej głupiej ustawy, zdejmijcie ze swych stron banery i linki bukmacherów, i poczytajcie co to jest cookie stuffing, mówiąc krótko zrzucanie w tle czyli bez wiedzy odwiedzającego stronę plików cookie z id partnera, czyli każdy kto odwiedzi waszą stronę a później się zarejestruje jest waszym poleconym. Cookies w sportingbet maja np ważność 30 dni, w bet-at-home też wprowadzili nowy pp i teraz maja cookies.

Tutaj macie gotową stronę która generuje kod java do wstawienia na swoją strone: https://www.adwordsblackbook.com/amt/covert/

dzięki tamu zarobki wzrosną kilka krotnie nawet, a dla jakiejś mendy odwiedzającej waszą stronę wszystko będzie ok kiedy nie zobaczy linków i banerów nie podkabluje was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie sprawdzałem regulaminu, ale jestem w 99% procentach pewien, że w regulaminie każdego programu partnerskiego jest napisane, że takie praktyki są nielegalne i będą karane banem, kasacją wszystkich zarobków i może czymś jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w regulaminie sportingbet nic takiego nie ma, nie wiem jak w innych, przecież nie korzystasz z czyjegoś trafficu tak jak to ma miejsce przy stuffowaniu for, tylko masz ruch z własnej strony, trafiają na nią ludzie szukający w google dobrego bukmachera, ty ciężko się napracowałeś żeby wy-pozycjonować i promować swoja stronę, wiadomo że polacy bywają złośliwi i jak widzą link partnerski to nie klikają tylko wpisują w przeglądarce bezpośredni adres, więc co tu jest nieetycznego jak im poślemy cookie bezwiednie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jest do wykrycia, możesz powiększyć zarobki, ale równie dobrze możesz zaliczyć bana i pożegnać się z kontem.

Ciekawy pomysł. Zastanawiam się jednak nad jego legalnością. Przed wdrożeniem go jednak, proponuję napisać do supportu pp danej firmy bukmacherskiej. Jeśli ktoś uzyska już taką informację, to proszę napisać o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A moim zdaniem nie. Reklamujesz firmę, a nie hazard. Firma równie dobrze może produkować jednorękich bandytów i wstawiać je na Maltę, gdzie są one legalne. Nie informujesz o samych grach hazardowych.

jarcow szkoda, miałem zgłosić do Ciebie parę stron bukmacherskich w przyszłości ;)

Także to zależy od interpretacji. Niezależnie od niej, szansa, że coś Ci się stanie jest raczej minimalna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
strach wśród właścicieli stron maleje, gdy widzą kilkukrotnie większe zainteresowanie bukmacherką z okazji mundialu.

Tylko to działa tez w drugą stronę, większe zainteresowanie może przełożyć się na większe zainteresowanie odpowiednich służb/instytucji łamaniem ustawy hazardowej.

Ciekawi mnie to.. z zakopanem tez chyba nic w końcu nie zrobili, groziło organizatorom ponad milion zł kary i ucichło.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności