Skocz do zawartości

Reklamowanie bukmacherów vs. ustawa hazardowa


moody

Rekomendowane odpowiedzi

Prawd. bedzie mozna grac u bukow zarejestrowanych w UE [...]

Grać na pewno będzie można. Ponadto przewiduję otwarcie rynku internetowego dla polskich bukmacherów, którzy obecnie tracą sporą kasę na braku internetowej oferty.

[...] ale z reklama watpie aby cos sie zmienilo..

Czyli sprawa wyjaśniona na chwilę obecną. Są dwie opcje:

  1. Polskie serwisy bukmacherskie = ukrywanie IP + globalne domeny zarejestrowane w krajach, gdzie hazard online i reklama online są dozwolone + serwery w krajach, gdzie hazard online i reklama online są dozwolone.
  2. Serwisy bukmacherskie w językach państw, gdzie hazard online i reklama online są dozwolone (a takich nie brakuje, również w Europie).

Ja osobiście skłaniam się ku drugiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W sensie, że legalnie? Skąd ta pewność?

PO wypowiadało się nie tak dawno, że zalegalizuje zakłady sportowe w internecie. Oczywiście tylko dla firm, które będą rozliczały polskich graczy w naszym kraju. Nie wiem co będzie z kasynami i pokerem, podejrzewam, że będzie zakaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj analizy na money. Bukmacherom netowym nie będzie się opłacać stawiać w polsce placówki i odprowadzać tutaj podatku z gry naszych rodaków. Jedynie bah może sobie pozwolić na taki ruch, gdyż bardzo duża część ich dochodów pochodzi z naszego kraju. Tak więc nielegal będzie nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zdanie wręcz przeciwne. Cytat Marcina z Bwin, wyraźnie każe twierdzić, że bukmacherzy nie pogodzą się z zakazem, tymbardziej, że Polska jest dla nich ogromnym rynkiem. Mam nadzieję, że to kwestia paru miesięcy, aż Europa albo Trybunał Konstytucyjny anuluje ten przepis.

Ale jak narazie reklama jest nielegalna i tego trzeba się trzymać.

Powiedzcie mi jeszcze taką rzecz - jeśli strona nie będzie zawierała żadnych banerów ani linków partnerskich, ale będzie opisywała bukmacherów internetowych, będzie zawierała ich loga to będzie ok czy też jest to nielegalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak narazie reklama jest nielegalna i tego trzeba się trzymać.

Powiedzcie mi jeszcze taką rzecz - jeśli strona nie będzie zawierała żadnych banerów ani linków partnerskich, ale będzie opisywała bukmacherów internetowych, będzie zawierała ich loga to będzie ok czy też jest to nielegalne?

Powiem Ci jak ja zrobiłem, usunąłem wszelkie linki i reklamy zostawiłem tylko tekst na stronie głównej oraz zrobię kilka podstron o sporcie z nadzieją, że za parę miesięcy ktoś tą ustawę obali, a domena żeby była w sieci. Ludzie się boją i usuwają i mają rację dostać taką karę to do końca życia można spłacać, a w Polsce może być tak, że z 5 stron dostanie karę zrobi się głośno i 90 % stron którzy jeszcze trzymają reklamy w strachu usuną.

Jedno trzeba przyznać Ci co zostaną na rynku nie będą mięć żadnej konkurencji i będą zarabiać kokosy, szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobię trochę inaczej - będę normalnie rozwijał serwis, tyle, że bez reklam. Jak ktoś pójdzie po rozum do głowy, przywróce reklamy i tyle. Mam tylko nadzieje, że za samo informowanie o bukmacherach nie spotka mnie nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zakaz jest reklamowania buków w PL, jeżeli sobie zrobię stronę na rynek EN to będę dalej mógł mieć konto w PP bukmachera jako polak, ustawa dotyczy zakazu reklamowania. Jeżeli źle to interpretuje to niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu.

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patro przeczytaj cały ten temat, a nie tylko parę ostatnich postów. Chyba wszystkie możliwości obejścia przepisu zostały tutaj dokładnie opisane.

Z pewnością szukają i z pewnością znajdą :) Trzeba po prostu przeczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności