Skocz do zawartości

Gdzie założyć konto w banku?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem chyba napisać o istotnej rzeczy - nie będę potrzebował konta "oszczędzającego" czy "oprocentowanego", bo raczej mi się nie przyda. Przez najbliższe parę lat nie będę przekraczał progu kwoty wolnej od podatku dochodowego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mBank jest fajny jak korzystasz w wielu narzędzi finansowych (konta prywatne/firmowe/oszczędnościowe/fundusze inwestycyjne/akcje/fundusz emerytalny itp.) bo wszystko masz w jednym miejscu.

A i z pomocą przez mLinie nigdy nie miałem problemów...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem chyba napisać o istotnej rzeczy - nie będę potrzebował konta "oszczędzającego" czy "oprocentowanego", bo raczej mi się nie przyda. Przez najbliższe parę lat nie będę przekraczał progu kwoty wolnej od podatku dochodowego. :D

Ale chyba lepiej jak mając nawet mniej niż 1000 zł bank Ci co miesiąc fundnie piwo (z 1000 zł dostaniesz 5,41 zł miesięcznie przy oprocentowaniu 6,5%) niż Ty fundniesz piwo bankowi ;)

Rosani.pl - Pierwsza taka perfumeria internetowa! - Światowe marki - Hurtowe ceny! - Ponad 5000 produktów - Tani kurier lub odbiór osobisty przy Metrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ING Bank Śląski.

ING ODRADZAM przelewy to msc czasu ida;p

Z tego co wyczytałem to pomoc techniczna leci w kulki. To prawda? ;)

Nie leca w kulki ale na rozmowe z konsultantem do 3h mozna czekac po czym uslyzysz ze zaden konsultant nie jest online;P

i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT:@Gdzie polecacie założyć konto w banku?

Czasami nie bierz się za pisanie artykułów do precli zwłaszcza dla Andre129, bo Ci nie zapłaci ani grosza. Chyba, że się poprawisz się i napiszesz:

"W jakim banku polecacie otworzyć {rachunek|konto} ;)

Wracając do tematu to wybór banku z pewnością zależy od kwoty jaką będziesz maił na koncie w kontekście jego oprocentowania, ale jeśli to nie na znaczenia to również polecam popularny mBank, lub Inteligo.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Polbank.

Jeśli chodzi o oprocentowanie to nie znajdziesz w Polsce nic lepszego. Ale trzeba wiedzieć co i jak założyć ;)

.............................

a moglbys cos wiecej napiasac o tym banku, bo w sumie to oprecentowanie 6,5 maja fajne

ale co probuje znalesc jakies opinie w google na temat tego banku, to w wiekszosci same zle opinie

np bankowość internetowa fatalna!

a tu cyctuje z innego forum

"A to nie działają bankomaty, a to nie można się zalogować, a to nie działają przelewy wewnętrzne, kiedy indziej znowu jest problem z certyfikatami i tak w koło, jak nie jedno to drugie."

nowy katalog stron

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kazdy poleca swoj bank.

I dalej nie wiadomo ktory wybrać ? ;)

Obecnie w większości banków prowadzenie konta osobistego i opłaty to 0zł

Więc nic nie stoi na przeszkodzie aby załozyć sobie nawet 3 konta w różnych bankach. A po pewnym czasie używania sam zdecydujesz ktory jest najlepszy dla Ciebie. Jak ktoryś z banków zmieni warunki, lub cie czymś wkurzy to w pare minut przelejesz kase do innego. A np chcąc wypłacić kase z bankomatu nie bedziesz szukał po mieście "swojego" bankomatu tylko wyciągniesz odpowidnią kartę pasującą do najbliższego bankomatu pod ręką.

I w naszym kraju jest tak ze jak zapomnisz o zapłaceniu jakiegos mandatu na 100 zł to po kilkunastu miesiącach US zablokuje Ci konto bankowe. Jak bedziesz miał jeden bank to bedziesz w kropce. W pewnym momenie zostaniesz odciety od kasy. Nie bedziesz miał na chleb, na bilet a nawet ten cholerny zaległy mandat :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam 2 banków: Eurobanku i Polbanku - oba mają cienkie zabezpieczenia z punktu widzenia finansowego (jeden chyba nadal nie ma gwarancji finansowych na terenie polski) a ostatnio w Grecji tez nie najlepiej się dzieję.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie bedziesz oszczedzal to mbank, wszystko zdaje sie za darmo. jesli masz oszczednosci, to ich % szalu nie robi, np jednodniowe tylko 4,5% podczas gdy widzialem juz 6%. jednak pod zwykle konto i to do tego za darmo nie marnowalbym czasu na szukanie i poszedlbym do mbanku (i nie ma refa w tej wypodziedzi ;)

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbank.

Mam tam konto i jeszcze nie miałem, żadnych problemów .. w tym roku :P Nie no.. jedynie jeden raz ostatnio przydarzyła mi się pechowa sytuacja.. chciałem wypłacić z bankomatu 160zł i jakoś kasy nie wybrałem, ale z konta ją zabrało i teraz czekać 30 dni roboczych na reklamację ;) Ale tak to polecam. Szybka no i miła obsługa, darmowe przelewy, darmowe prowadzenie konta, ogólnie miły dla oka wygląd konta bankowego no i łatwo się tam porusza, a także jest forum na którym możemy otrzymać pomoc w razie w. Polecam mbank :)

Napisz email lukas24.24@o2.pl jeśli mam wobec Ciebie zobowiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam PKO i odradzam mBank ze względu na tragiczny interface obsługi internetowej tego drugiego i świetny pierwszego. Jedyna wada to koszta ale da się wytrzymać, zwłasza biorąc pod uwagę to, że pieniędzy nie wydają na typową reklame ale finansowanie klubów sportowych/przedsięwzięć itd.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności