Skocz do zawartości

Dziwna sytuacja z info


ilgesu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam bardzo dziwną i zarazem ciekawą sytuację związaną z paroma parametrami G które się ze sobą niezgadzają i nie mam zielonego pojęcia o co chodzi.

Pewnego dnia dostałem info na statlink, że jedna z moich domen ma fake pr. Fakt faktem dzień wcześniej wygasl mi hosting a że był to weekend, który zbiegał się na równi z updatem pr nie przedłużyłem go tego dnia.

Sprawdziłem w G info dla tej domeny i faktycznie wskazywało ono na jakąś nieistniejącą domenę, która nie kierowala nigdzie.

Tutaj nadchodzi główny fakt, gdyż tamta domena której jakoby posiadam PR ma pr 1, natomiast moja niby fake posiada 2, tak więc nie jest to pr tej domeny.

Zaciekawił mnie więc fakt tego info w Google i na żaden sposób nie potrafie sobie wytłumaczyć dlaczego jest ono tak podane.

Z ciekawości sprawdziłem logi serwera, czy przypadkiem nie było jakiegoś 301 w dniu updatu, jednak nic takiego nie miało miejsca, wszystkie logi z mojego ip i to bardzo dawno temu. Stronę odwiedzam regularnie i nigdy nie było z nią problemów, więc jakikolwiek hack raczej wykluczam.

Miał ktoś podobne sytuacje?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności