Skocz do zawartości

Progam do księgowości


Luc

Rekomendowane odpowiedzi

ifirma.pl :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program nie do końca jest darmowy. Można go było nabyć z gazetą Rzeczpospolita (dostępne na allegro) lub zamówić na stronie https://oferty.rp.pl/produkt/mala-ksiegowosc-2009 - koszt 18,99 złotych.

Dzięki temu uzyskamy fakturę zakupu co uchroni nas przed ew. szopkami z tytułu używania darmowego oprogramowania w firmie.

Sam program wygląda leciwie ale funkcjonalnie posiada naprawdę spore możliwości. Nie mówię tutaj o samym wystawianiu faktur itp.

Mała Księgowość Rzeczpospolitej

www.rzeczpospolita.pl/mala_ks/

gdzi ejest dowload samemgo programu ja widze tylko uaktualnienia ?

"Tylko prawdziwy mistrz nie obnosi się ze swoim urzeczywistnieniem"

Eleganckie i seksowne buty Pleaser. Ponad tysiąc modeli obuwia na wysokim obcasie i platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wfirma.pl lub iFirma.pl.

Testowałem kilka programów do księgowości, ale większość z nich moim zdaniem jest nieintuicyjna, ma interfejs jak by były tworzone w latach 90-tych i raczej odrzucają.

Jak sobie spojrzycie na takie wfirma.pl, to to jest naprawdę cudo moim zdaniem, kupa ajaxu, ładny wygląd, prosta obsługa i funkcjonalność.

Ifirma też nie wiele gorsza, ale mi osobiście bardziej pasuje ta druga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mała księgowość" RP jest świetna nawet na dużą księgowość :D

Jedyna wada - brak możliwości tworzenia szablonów faktur a te standardowe wyglądają nie najlepiej.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z i-faktura.pl a wczesniej z szybkafaktura.pl - w szybkafaktura.pl mialem problem z ksiegowaniem fv dla zagranicznych kontrahentów i zmieniłem na i-faktura.pl - jakiś prosty bug mieli i po mojej prosbie go nie poprawili zbyt szybko - dopiero po dwóch miesiacach napisali mi, ze już to poprawili - a ja byłem już na innej stronie :D. Ogolnie jestem zadowolony choć początkowo myslalem, ze cały czas będzie za darmo a po pol roku przysłali mi rachunek do zapłacenia - około 50pln za rok.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności