Skocz do zawartości

Jak powinien wyglądac optymalnie sparsowany URL?


milmen

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy pomoze wyszukiwarce (choc google szuka slow kluczowych takze w urlu), ale z cala pewnoscia pomoze szukajacym - url jest wyswietlany w wynikach wyszukiwania..

c2h5oh

"The day Microsoft makes something that does not suck is probably the day they start making vacuum cleaners"

Kolczyki | Biżuteria Swarovski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie/wątpliwość pośrednio związane z mod_rewrite, choć głównie chodzi o Google SiteMap.

Na mojej stronie przerobiłem sobie url-e na następujący format:

www.strona.pl/katalog/link.html

w rzeczywistości nie ma żadnego katalogu 'katalog', wszystkie pliki znajduja się na głównej ścieżce.

Cała koncepcja sitemap polega na tym, aby utworzyć plik xml zawierający wszystkie te linki, które chcemy podesłac google do natychmiastowego zaindeksowania, wymogiem natomiast jest to, aby plik xml znajdował się w katalogu, do kótrego dany link prowadzi, tak więc opierając się na przykładzie powyżej mój plik xml powinien znaleźć się w katalogu 'katalog', którego oczywiście tak naprawde nie ma.

Jak teraz zareaguje google? Wszystko ładnie mi zaindeksuje czy wywali jakiś błąd?

Robot google zostanie przekierowany przez .htaccess czy po prostu porówna strulturę url-a z pliku xml ze strukturą katalogów na moim serwerze?

Ja swój plik xml wrzuciłem na główna ścieżkę, na razie google nie pokazało żadnych błędów, ale url-e nie są nadal zaindeksowane (minęły 2 dni).

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności