Skocz do zawartości

Nowy Wyglad Forum


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
szybko chodzi

Szybko??? Mi najtrudniej sie przywyczaic sie do tego ze klikam i juz jest... :)

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba prędkość, ale brakuje mi cytowania selektywnego, hmm chyba, że nie potrafię znaleźć. I jeszcze jedno, proszę zróbcie coś z tymi avartami, by były normalnej wielkości, a nie ustawione z góry. Mój jest mniejszy, a teraz go rozciąga i jest brzydki...

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, pomogło :crazy:. A tak do rzeczy to poc co dwa takie same tematy?

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...view=getnewpost

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czcionka duza bo szy. jest slepy :crazy:

2. avatary wgrajcie jeszcze raz. tu jest inny system i nie ma wymiarów waszych avatarów, defaultowo przyjmuje, że sa 100x100

3. cytowanie zaznaczonego tekstu w szybkiej odpowiedzi może będzie za jakiś czas.

4. potwierdzam. forum chodzi duzo, duzo szybciej. serwer ten sam więc jednak phpBB także 'ssie' na polu szybkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czcionka duza bo szy. jest slepy

i ja też jestem ślepy, więc tak jest dobrze. ;)

A, jeszcze funkcjonuje to nieszczęsne kapitalikowanie (?) tematów.

To chyba przez to, że włączyłem "stop shouting in topic titles", ale może to wyłącze, bo też mi ti jakoś nie pasi. :):):)

ale fajne emotikony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)  :)  :) ale fajne emotikony

heh nazbierało się. moi forumowicze ciagle nalegali na jakieś nowe, cos więcej niz standardowe IPB ;)

a widziałem jeszcze więcej fajnych tyle, ze juz sporo tego i człowiek się gubi. trzeba by przerobić stronę z emotami na jakąs kilkukolumnowa tabelkę bo tak w jednym rzedzie to sie mozna naszukac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności