Skocz do zawartości

Nowy Wyglad Forum


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W topie linki odwiedzone mają ciemny kolor przez co są niewidoczne... (to te: szukaj itp)

Emoty są super, zaczynam się do nich przyzwyczajać, choć czasem tęskie za starymi :)

No ale paretysięcy postów napiszę to się pewnie przyzwyczaję :)

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę zmienić nazwy Forów, bo jak wejdzie się w PiO to na górze jest link:

Pozycjonowanie i optymalizacja > Pozycjonowanie i optymalizacja > Pozycjonowanie i optymalizacja

i sam nie wiem w co chcę kliknąć :)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W topie linki odwiedzone mają ciemny kolor przez co są niewidoczne... (to te: szukaj itp)

Zaraz będzie poprawione.

Pod prawdziwymi przeglądarkami czyli ff lub opera jest w porządku, polecam się przesiąść.

Może troszkę zmienić nazwy Forów, bo jak wejdzie się w PiO to na górze jest link:

W taki sposób się buduje keyword density. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mod rewricik bedzie?
byl ale chyba zniknal - teraz kumam - ten temat - nowa strona - PR3 - czyli ten efekcik ze kazda podstrona forum to jakby ta sama strona - index tylko z parametrem - bez zaglebiania sie - wszystko na jednym poziomie - stąd kazda podsrona ma PR3 - sprytnie :rolleyes:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Szy.

78888[/snapback]

Będę musiał się nad tym zastanowić. :dupa: , a tymczasem :dirol:

a czy mod rewricik bedzie?
byl ale chyba zniknal - teraz kumam - ten temat - nowa strona - PR3 - czyli ten efekcik ze kazda podstrona forum to jakby ta sama strona - index tylko z parametrem - bez zaglebiania sie - wszystko na jednym poziomie - stąd kazda podsrona ma PR3 - sprytnie :(

78893[/snapback]

Ale to nie jest prawdziwe PR, tylko takie przekłamane przez toolbar. :)

Zrobiłem przekierowanie 301 ze starych tematów na nowe, więc dosyć szybko powinno się zaktualizować i ilość wyników na temat co lubisz nie powinna zmaleć. :shok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem przekierowanie 301 ze starych tematów na nowe, więc dosyć szybko powinno się zaktualizować i ilość wyników na temat co lubisz nie powinna zmaleć. faja.GIF

Zapewne do wersji Lo-Fi :)

lovemole sprubuj wyczyścić cookie, i sie zalogować, bo u mnie jest ok :)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod prawdziwymi przeglądarkami czyli ff lub opera jest w porządku, polecam się przesiąść.

78821[/snapback]

A IE to nieprawdziwa przeglądarka... :) Jak wrócę do domu to się przesiąde, ale dobrze by było by pod tym i tym było dobrze...

... i jeszcze jedno, nie wiem czy tylko mi, ale brakuje mi powrotu do strony głównej z dolnej części tematu.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A IE to nieprawdziwa przeglądarka...

Dobrze, że nie dałes znaku zapytania na koniec.

i jeszcze jedno, nie wiem czy tylko mi, ale brakuje mi powrotu do strony głównej z dolnej części tematu.

A mnie nie brakuje bo jest. Rozwiń sobie małe menu na samym dole pod tematem po prawej.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń sobie małe menu na samym dole pod tematem po prawej.

Dobra ale to nie to samo, bo wygodniej jest kliknać w "Pozycjowanie i Optymalizacja" ktore widzisz od razu niż tam..

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności