Skocz do zawartości

Nowy Wyglad Forum


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dobra ale to nie to samo, bo wygodniej jest kliknać w "Pozycjowanie i Optymalizacja" ktore widzisz od razu niż tam..

Litości :)

Uprzedzając Wasze kolejne uwagi: forum na dodatek nie parzy kawy i ... o zgrozo ... nie podaje wafelków!! :rotfl:

Widzę u Was naleciałości z phpBB. Rozumiem - przyzwyczajenie. Ale nie marudzcie!

W phpBB na dole forum mialiście link do głównej i do konkretnego działu w którym jest temat prawda? Tutaj po rozwinięciu paska z menu macie link do wszystkich działów na forum. Taka jest różnica miedzy phpBB i IPB, tyle że trzeba sobie ten pasek rozwinąć ...

Jak już tak bardzo nie chcecie rozwijać, to sobie przewińcie stronę do góry i macie link o ktory Wam chodzi. Może Michal tego linka zrobi i na dole również, ale ja bym nie pobłażał malkontentom :)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wundebar od teraz ktoś bedzie miał większego powera na linki z prawej brak podpisów as crawler

--------------------

:: IF HTTP_HOST = Googlebot THEN REMOVE STOPKA FROM User_post ::

Chyba czas zmienić forum bo ktos tutaj stawia na zysk a nie na przyjemną konwersacje

Nie wiem czy zauważyłeś, ale forum na IPB jest dopiero od 3 dni. Na samym początku po zmianie prosiłem o uwagi dotyczące forum. Nie sposób jest samemu wszystko zauważyć. Dużo lepiej by brzmiała Twoja wypowiedź w innym tonie.

Otóż wyobraź sobie, że niby_funkcja(), którą masz w podpisie wogóle nie przypomina tego co jest na IPB. Niestety nie ma prostego ustawienia pokazywania podpisów robotom w panelu admina. Jak przejrzałem cache google for IPB to we wszystkich jest brak podpisów, jeżeli w url nie ma sesji.

Na szczęście udało mi się znaleźć odpowiednie miejsce w kodzie odpowiedzialne za to i je zmodyfikowałem, więc podpisy w tej chwili już się pokazują robotom.

P.S. Linki z boku nie są komercyjne i nie przynoszą zysku. Są tam bo sam chciałem je tam umieścić, a emaili i PW na temat płatnej reklamy na forum mam kilkanaście tygodniowo i jakoś takiej reklamy tutaj nie ma.

lol - jeżeli ktoś się wypowiadał na forum po to, żeby mieć dużo linków z podpisu, to przepraszam... ale :spam:

Tak patrząc na posty niektórych forumowiczów wygląda na to, że właśnie po to się udzielają na forum, szczególnie Ci co mają >90% postów w dziale "Przedstaw Się".

Zastanawiam się nad tym czy nie zrobić pewnej modyfikacji i dać prawo do stopki dopiero po osiągnięciu 50 lub 100 postów wyłączając z tego posty w "Przedstaw Się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym czy nie zrobić pewnej modyfikacji i dać prawo do stopki dopiero po osiągnięciu 50 lub 100 postów wyłączając z tego posty w "Przedstaw Się".
Moja opinia to nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Wtedy na 100% będzie o wiele więcej roboty dla moderatorów, bo jak grzyby po deszczu powstaną nowe, bezsensowne tematy. Wydaje mi się, że jeżeli dla kogoś najlepszą metodą nabijania linków jest pisanie postów w przedstaw się, to niech sobie tak nabija. Jego sprawa, bo po co zyskiwać linki z różnych ip i domen, jak można nabić sobie w jednym dziale forum... :P

Może wystawię na allegro ofertę: sprzedam linka w stopce na forum PiO, wysoki PR, dużo zaindexowanych podstron... paranoja B)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym czy nie zrobić pewnej modyfikacji i dać prawo do stopki dopiero po osiągnięciu 50 lub 100 postów wyłączając z tego posty w "Przedstaw Się".

79386[/snapback]

Jestem za gorszym obostrzeniem ponad 500 postów :P

A w przedstaw się całkowite wycięcie linków albo czas pożegnać się z tym działem

Jak ktoś będzie pisał posty na tempo to i tak pojdą do kosza koniec demokracji!B)

Chęć zdobycia linka to juz paranoja czerwone powiekszane "krzyczace" linki to tez paranoja

Nie ma kultury i wyczucia taktu będzie regulamin .

Mody sobie poradzą

:)

Od tego jest się modem żeby pracować :)!

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal jesli dasz rade zrob taka modyfikacje ze pozty z dzialu przedstaw sie w ogole nie beda liczone do ogolnej puli

To nie problem. Jedno kliknięcie :P

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal jesli dasz rade zrob taka modyfikacje ze pozty z dzialu przedstaw sie w ogole nie beda liczone do ogolnej puli :P

I drugi mod zeby linki w dziale przedstaw sie byly niewidoczne dla botow.

To jest równoznaczne z usunięciem tego działu. Po takich modyfikacjach raczej mało kto będzie tam pisał. Chyba, że nie będą o tym wiedzieć, a na pewno znajdzie się dużo takich osób.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest równoznaczne z usunięciem tego działu. Po takich modyfikacjach raczej mało kto będzie tam pisał. Chyba, że nie będą o tym wiedzieć, a na pewno znajdzie się dużo takich osób.

Przynajmniej będzie wiadomo kto sie witał dla "korzyści".

Ja swojej aktywności nie zmniejsze.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności