Skocz do zawartości

Bandwidth dla sklepu internetowego


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie do osób posiadających lub administrujących sklepami internetowymi.

Możecie powiedzieć ile macie produktów na stronie i ile odwiedzin miesięcznie, a co najważniejsze jaki zużywacie przy tym transfer?

Nie chcę znać adresów ani branży, tylko suche dane.

Jeśli nie możecie odpowiedzieć, to może wiecie jaką w przybliżeniu dzienną ilość odwiedzin sklepu z tysiącem produktów wytrzyma transfer 10GB/msc?

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć ile macie produktów na stronie i ile odwiedzin miesięcznie, a co najważniejsze jaki zużywacie przy tym transfer?

ok. 5k produktów

Miesiąc Unik.gości L.wizyt Strony Żądania Pasmo

Paź 2009 28192 37908 561941 4903114 15.72 GB

Lis 2009 33318 44981 644728 5694467 18.16 GB

Gru 2009 26491 34955 498038 4359222 14.46 GB

Jeśli nie możecie odpowiedzieć, to może wiecie jaką w przybliżeniu dzienną ilość odwiedzin sklepu z tysiącem produktów wytrzyma transfer 10GB/msc?

Myślę że spokojnie wystarczy, o ile nie dasz zdjęć produktów po kilkaset KB:)

Dużo zależy od samej konfiguracji serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze dostawcy oprogramowania też jest nieźle, bo nie trzeba się martwić o konfigurację, bezpieczeństwo, aktualizacje, problemy techniczne. Wszystkim zajmują się oni. Chociaż wiadomo, że jeśli sklep by się rozwinął, to nie ma siły, trzeba zakupić własnego dedyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności