Skocz do zawartości

Amerykańscy żołnierze w Polsce.


vader1706

Rekomendowane odpowiedzi

Podzielcie się proszę ze mną i innymi użytkownikami jak postrzegacie decyzję o tym, że w miastach naszego kraju pojawią się żołnierze z USA.

Czy są nam naprawdę niezbędni? :)

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo najwyraźniej coś mi przeleciało i nie jestem na bierząco.

Z ortografii chyba też nie. Polecam Firefoxa ze sprawdzaniem pisowni.

Również o tych amerykańskich żołnierzach nie słyszałem...

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Ci tego ,że zawsze pisząc coś na szybko ,nigdy nie wkradł ci się najmniejszy błąd...

Broń Boże nie szukam alibi, jednakże chyba jesteś zbytnio wyczulony.

A co do Firefoxa - to właśnie używałem go podczas pisania powyższego wpisu, ale tak jak już napisałem na samym początku, trochę robiłem to w pośpiechu.

Czekam na dalszą krytykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo źródło:

jedno z kilku z resztą :)

https://www.gadu-gadu.pl/541395769594435803...umowa-podpisana

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Ci tego ,że zawsze pisząc coś na szybko ,nigdy nie wkradł ci się najmniejszy błąd...

Broń Boże nie szukam alibi, jednakże chyba jesteś zbytnio wyczulony.

Wiesz, w sumie masz rację, trochę jestem. Nie wiem skąd ta złośliwość się we mnie wzięła. Szczególnie tu na PiO jestem na to wrażliwy. Wydawałoby się, że ludzie dorośli, wykształceni, a byki robią, że aż oczy bolą. Cóż, trzeba ludzi edukować :)

Co do żołnierzy - ważne, że podlegają polskiemu wymiarowi sprawiedliwości. Ile razy napsocili w obcym kraju i im się upiekło, gdyż nie podlegali jurysdykcji państwa, w którym stacjonowali. Więc dobrze, że przynajmniej to jest w zapisie tej umowy. Jak ich nie będę widywać, to mi to też nie będzie przeszkadzać :P

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w sumie masz rację, trochę jestem. Nie wiem skąd ta złośliwość się we mnie wzięła. Szczególnie tu na PiO jestem na to Dlategwrażliwy. Wydawałoby się, że ludzie dorośli, wykształceni, a byki robią, że aż oczy bolą. Cóż, trzeba ludzi edukować :P

Dlatego też przyznałem się do błędu i przyjmuję krytykę z pokorą :)

Dzięki za link.

Miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gadugadu mozna traktowac jako wiarygodne zrodlo? to nie jest cos typu pudelek, kozaczek czy inny pantofelek? :)

Ale mówiono też o tym w telewizji,zdaje się w "Wydarzeniach"...

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiadomo, czy nie będą szkodzić - pewnie te tarcze to mogą i kogoś sprowokować...

Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze pamiętam jak jakiś czas temu była euforia podczas wyprowadzki wojsk innych "przyjaciół" z naszego kraju...

Moderowany katalog stron ogrodniczych - Zapraszam do wpisów branżowych stron (na moderację trzeba się sporo naczekać ale warto)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętacie, ale była też taka afera z "gośćmi" z Anglii.

Upijali się bodajże w krakowskich pubach i szaleli, dlatego jestem niemalże pewien, że podobnie będzie z wojakami.Może nie na początku, ale już jak się rozkręcą, to będą wtedy cyrki...

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest oczywiste, ze musza sie tutaj pojawic. To jest kontynuacja tej sprawy z tarcza anyrakietowa, teraz zamiast niej bedzie system rakiet patriot. Jak chcemy zeby taki system byl u nas to musi ktos byc z USA kto umie to obslugiwac. Poza tym USA tez nie jest sklonne tak udostepniac wszystkich info o swoich technologiach wiec sie nie zgodza na pelne zaznajomienie Polakow z ta specyfikacja. Uchwala musiala byc podjeta bo inaczej na jakiej zasadzie mieli by u nas Amerykanie baze budowac.

Temat walkowany od ostatnich bodajze 4 lat, a Ty teraz z newsem wyskakujesz... Poza tym mam wrazenie, ze w ogole nie zrozumiales po co oni tutaj przyjezdzaja, bo na pewno nie po to zeby siedziec w jakims miescie i sie zastanawiac co moga dobrego zrobic.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat walkowany od ostatnich bodajze 4 lat, a Ty teraz z newsem wyskakujesz...

Skoro od tak dawna wałkowany, to dlaczego są tacy, którzy jeszcze o tym nie wiedzą i proszą o źródło informacji hmm? :)

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności