Skocz do zawartości

Jak się z tym uporać?


mimik

Rekomendowane odpowiedzi

jak się nie da? kiedyś miałem identyczny problem i zwiększyłem

memory_limit = 256M

na wirtualnych zazwyczaj tego sobie nie zwiekszysz, chyba, że admin jest lama :)

Brawo, każdy przyjaźnie nastawiony admin który chce rozwiązać twój problem to lama?

Super podejście do sprawy na pewno będziesz miał wielu klientów z taką postawą.

Polskie wsparcie serwerowe i komputerowe - Outsourcing IT, instalacje smarthome i sieci komputerowe. Poznaj nasz Blog z nowinkami IT oraz najlepsze darmowe oprogramowanie RustDesk do zdalnego dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że przyjaznie nastawiany admin nie może zmienić tego dla jednego, czy kilku kont, napisałem natomiast, że udostepnienie tego dla kazdego jak leci jest strzałem w kolano... A byś nie musiał znowu wciskac mi czegoś czego nie napisałem, to limit ten daje się po to by jakiś "mega wypasiony" skrypt nie pobrał do swojego wykonania np 2GB ramu na wspóldzielonej maszynie... Co będzie z reszta kont jak Ci cały ram poleci na jeden skrypt możesz sobie powyobrażać :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie każdy user może sobie dowolnie ustawiać każdy parametr ;)

Są zapewne i takie hostingi, gdzie każdy user może sobie sam poustawiać każdy parametr jak mu się podoba, ale o adminach takich hostingów juz swoje zdanie wyraziłem ;)

I cały czas mowa o współdzielonych maszynach. O dedykach nie piszę bo tu kazdy może sbie robić co mu się podoba w granicach jakie ma maszyna :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności