Skocz do zawartości

Zgubione badania na prawo jazdy.


vader1706

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam nadzieję, że ktoś mi tu pomoże, bo pytałem już chyba wszędzie.

Chodzi o to, że gdy zrobiłem badania lekarskie na prawko, otrzymałem dwa druczki, jeden dla Szkoły Nauki Jazdy, który tam zaniosłem a drugi dla mnie, niedługo będę miał egzamin państwowy i wyczytałem na stronie WORD-a że wymaganym dokumentem jest druczek z badaniami.

I teraz nie wiem, czy mogę im dać ten, który ma mój instruktor, czy też chodzi im o ten egzemplarz, który zgubiłem ;)

Jeżeli o ten drugi, to co w takiej sytuacji mam zrobić?

Proszę pomóżcie...

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś juz zapisany na egzamin? Ja na egzamin poszedłem jedynie z dowodem osobistym. Było to jakiś rok temu więc mogło się pozmieniać. Nie pamiętam ile druczków dostarczałem do szkoły jazdy bo możliwe że oni to za mnie załatwili.

Drukarka przestaje już drukować? Kup tusze i tonery na inkhouse.pl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś juz zapisany na egzamin? Ja na egzamin poszedłem jedynie z dowodem osobistym. Było to jakiś rok temu więc mogło się pozmieniać. Nie pamiętam ile druczków dostarczałem do szkoły jazdy bo możliwe że oni to za mnie załatwili.

nie,jeszcze nie jestem zapisany,ale to kwestia kilku dni...

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła jazdy jak umawia egzamin dostarcza swój druczek :), czyli ten który im dałeś:)

Sam na egzamin musisz iść tyko z dowodem, przynajmniej było tak 7 miesięcy temu ;).

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła jazdy jak umawia egzamin dostarcza swój druczek :), czyli ten który im dałeś:)

Sam na egzamin musisz iść tyko z dowodem, przynajmniej było tak 7 miesięcy temu ;).

no niby tak, ale w takim razie po co mi drugi druczek? ;) na pamiątkę?

w WORD-zie pytałem, otrzymałem bardzo wyczerpującą odpowiedź: Musi Pan mieć oryginał orzeczenia lekarskiego. I to wszystko. Tylko że jeden oryginał ma szkoła jazdy a drugi zgubił się.

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności