Skocz do zawartości

Trudne Słowa


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam, jakie dla Was są najtrudniejsze obecnie frazy do wypozycjonowania, czy wogóle istnieje dla Was coś takiego? Ja ostatnio zauważyłem, że bardzo ostatnio, jak dla mnie jest ciężko się przebić w tanie noclegi to chyba jest na topie :crazy:

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pytanie jak o noc listopadową.

1)Coraz więcej branż jest obstwionych to fakt i pewnie bedzie gorzej

2) https://www.google.pl/search?hl=pl&q=forum&lr= tego bym wolał nie robić bo by z rok trwało

3)Teoretycznie wszystko jest do Seo tylko :) 2 zaostrzenia za jakie pieniąde i ile czasu

Ps ...ku gawiedzi widzę żę mnóstwo stron z bielizną damską jest pozycjonowane:)

Babskie gacie górą :) notabene nadal łatwa kategoria ale duzo seo:)

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to:

https://www.google.pl/search?hl=pl&c2coff=1&q=business&lr=

:)

Ja mam problem z kilkoma frazami, nie moge sie przebic z drugiej strony w googlach.

Teraz probuje zdobyc jakies wartosciowe linki.

Bo tych mniej wartosciowych juz mam sporo :)

Przy okazji czy mala liczba linkow wychodzacych to dobrze czy zle?

[bilety lotnicze] [strony www poznań]

"No se ganó Zamora en una hora"

Masz wolne domeny? Zaparkuj je! i zarabiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy uda się komuś wypozycjonować pod "google" na pierwsze miejsce :>

78731[/snapback]

niewykonalne :)

ja wogole mysle ze frazy typu "sony" albo "mercedes" sa nieosiagalne - chyba te miejsca sa z gory ustawione tak zeby nikt ich nigdy nie przebil - czyli cos jak oficjalne strony.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co poiwesz kill na ta fraze :)

https://www.google.pl/search?hl=en&q=travel&lr=

78723[/snapback]

Jak ktoś z tym przyjdzię wreszcie kupie sobie jacht jeszcze cztery żony i będe bogaty do konca życia :):)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście zatrudniam na etat Tajną maszynę do pozycjonowania zwaną Intruder 2006 rev 15 napędzaną bobem. :):)

A sam siadam wygodnie w fotelu prezesa

:):)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście zatrudniam na etat Tajną maszynę do pozycjonowania zwaną Intruder 2006 rev 15 napędzaną bobem.

no i zdradziles tajna metode pozycjonowania - zzeram 2 kilo bobu transferu dziennie ale za to bardzo skutecznie i co najwazniejsze .... bez skutkow ubocznych :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zzeram 2 kilo bobu transferu dziennie ale za to bardzo skutecznie i co najwazniejsze .... bez skutkow ubocznych :)

Natomiast w razie wystąpienia skutków ubocznych zaleca się noszenie maski gazowej w promeniu 100 metrów od maszyny pozycjonującej :)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zauważyłem, że bardzo ostatnio, jak dla mnie jest ciężko się przebić w tanie noclegi to chyba jest na topie

Tez staram sie wypozycjonowac stronke pod fraza tanie noclegi. Jak narazie na msn na 1 pozycji (fart) na onecie chyba w pierwzej 10tce. na G dalekoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zzeram 2 kilo bobu transferu dziennie ale za to bardzo skutecznie i co najwazniejsze .... bez skutkow ubocznych :)

Natomiast w razie wystąpienia skutków ubocznych zaleca się noszenie maski gazowej w promeniu 100 metrów od maszyny pozycjonującej :)

78756[/snapback]

Ja natomiast wolałbym przeciwgazową.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez staram sie wypozycjonowac stronke pod fraza tanie noclegi.

Ta fraza jest dośc zabawna na początku miąłem kłopoty bo zaliczyłem sandboxa na 3 różnych domenach, który trwał przez pół roku. Potem byłem w pierwszej 3-4, ale zrezygnowałem bo ta fraza jak się okazało niewiele jest warta.

Teraz jedna moja stronka (którą nie zajmuje sę od roku) wisi w pierwszej 10 na "tanie noclegi", jakby samą siłą rozpędu bo linków do tej strony na tą frazę niewiele (chyba same katalogi), więc trochę cierpliwości i powinno być ok.

Może google ma listę słów w każdym języku jak np (tanie, free, darmowe itp ), których możliwość szybkiego wypozycjonowania jest zarezerwowane tylko dla witryn zaufanych (...), ale to oczywiście tylko zgadywanki.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych tanich noclegów, dla stronki ze stażem miesięcznym miesce ok. 300 :) Ale już dla tanie noclegi miejscowość uplasowałem stronkę na pierwsze miejsce, i patrząc na statystyki to większość osób przychodzacych na google właśnie tak szukało, wpisując tanie noclegi miejscowość.

I mału ot, zauważyłem, że niektórzy takie słowa odzielają kropką np. tanie.noclegi, no ale liczy się efekt końcowy, czyt. trafił na moją stronkę. :)

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności