Skocz do zawartości

Za ile kupilibyście link site-wide z PR6


iszmael

Rekomendowane odpowiedzi

Site nieduży, bo nie sztucznie nabijanych stron (typu komentarze, tagi, etc.). Każda podstrona to w zasadzie odrębny artykuł (no i oczywiście kategorie), w tym także niemało artykułów autorów z tytułami akademickimi.

Co do linków: to są w zdecydowanej większości stałe i bardzo stare linki. Wolicie 10.000 naprawdę mocnych linków czy milion takich z SWL? Bo ja to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z tego co widzę, znalazł się już jeden chętny. Bo to jest tak, że jeden da 50, drugi da 300. Jeden przeznacza więcej kasy na zaplecza, drugi więcej kasy na kupowanie linków. Dla jednego zaplecze jest bardziej opłacalne, dla drugiego kupno linku na gotowym serwisie.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linków nie kupuję od lat, nie mam takiej potrzeby, mam wystarczająco dużo swoich. Stąd nie znam cen. Czy to coś złego?

Tylko, że to Ty masz towar i chcesz go sprzedać, moja cena będzie opłacalna dla mnie, cena kogoś innego dla kogos innego :)

Napisałeś, że 100 zł miesięcznie za taki link to strata czasu dla Ciebie, a są osoby, które by pewnie od ręki taki link upchnęły na swojej stronie ;)

Jak już upierasz się na widełki to prosze: od 0 do hohoho...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak. mozna kupic link na pr6 za 30 zl. mozna kupic za 100zl. zdarza sie iz pr3 chodzi za 300 zl. wiec o co chodzi? np o to ze jedna strona ma 10 uu dziennie, a druga 30k uu dziennie, i nawet jak ma pr0 to i tak jest szansa na duza liczbe wejsc.

wiec po prostu sam ocen ile jest warta strona, podaj cene w dziale ogloszenie i zobaczysz. jesli dasz 10000 zl i nie bedzie zadnych chetnych znaczy ze za duzo. obnizysz do 90 zl i zglosi sie jedna, znaczy ze tez za duzo. proste nie?

ps. skoro twierdzisz iz np 100 zl miesiecznie ci sie nie oplaca, bo wiesz jak lepiej wykorzystac strone (???) to moze skorzystac z tego drugiego sposobu, bo teoretycznie sprzedaz linkow jest nie mile widziana przez wuja bubla

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli (bo tak wynika z niektórych wypowiedzi) - wystawiłem na Allegro za 244 zł brutto. Jeden już poszedł, zostało 9.

To jest cena, która mnie satysfakcjonuje. A nie chce mi się bawić w linki po 100 zł, bo normalnie zarabiam na pozycjonowaniu i swoich sklepach internetowych, a ta strona jest prowadzona czysto hobbystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności