Skocz do zawartości

Jaki koszt dodania


luman

Rekomendowane odpowiedzi

:D

A na powaznie dłubacz do katalogów (zaznaczam polskich i zagranicznych) wart jest 200 pln miesiecznie u mnie od klienta

Rownoczesnie w tej kasie jesli zna języki obce a u mnie musi znać:( proponuje zagranicznym serwisom wymiane linkami o podobnej tematyce.Prowadzi rozmowy z adminami i włascicielami tych serwisów.

Odbiera poczte klika w linki aktywacyjne i jego zadaniem jest poszukiwanie miejsc gdzie jeszcze mozna się wymienić linkami.

Paskudną ma robote ale wyzysk to nie jest tylko doróbka pieniązków w cięzkich czasach tym bardziej że nikt mu na acord pracować nie karze .Raczej ma to robić stabilnie i przez cały rok.Ja mu już dasz 3 klientów to już całkiem miła doróbka.

Seo jest good jak pozycjonujesz wieloma metodami jesli skupisz się na jednej to żadne seo- tylko tymczasowa akcja.

Tu się liczy stabilność i dłubanina

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym policzył to tak. Średnio do katalogu dodaje się powiedzmy 3 minuty, więc w godzinę można zrobić ok. 20 katalogów. Czyli 100 katalogów, to ok 5h roboty. Jeżeli ktoś chciałby za to płacić 30zł, to wychodzi 6zł na godzinę, nieco więcej niż w Łodzi dostaje pomocnik na budowie.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba miec zaufanego czlowieka zeby mu placic od godziny bo wiadomo,  za jakis czas bedzie ze srednio do katalogu to sie nie 3min tylko 30 dodaje :D

78971[/snapback]

Nie, nie.. ty nie rozumiesz...

dostaje 30 zl za 100 katalogow a ile on to bedzie robil to jego sprawa. Nie kaze liczyc jego czasu - tylko teoretyczniue (tak jak to tez Hellz zrobil) wyliczyc potrzebny czas i wycenic ten czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym co na budowie ma ktos sie meczyc, to po krotkim przeszkoleniu bedzie trzaskal katalogi ino szum...

Ino nie każdy z budowy ma komputer, który chodzi na prąd, Internet, za który trzeba płacić, umie obsługiwać Windowsa/Linuxa, czego się trzeba nauczyć i będzie uczciwy, o co wcale nie łatwo dzisiaj.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności