Skocz do zawartości

umowa miedzy firmami - jak?


wolfik

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

prowadze firme, ktora na chwile obecna nie jest platnikiem VAT (nie bylo takiej potrzeby)

w jaki sposob powinienem sie rozliczyc za usluge (np. instalacja oprogramowania) z inna firma, jesli:

1. zleceniodawca chce moje uslugi wrzucic w koszty

2. umowa powinna byc miedzy firmami a nie miedzy zleceniodawca a osoba fizyczna - chcialbym aby byl to przychod mojej firmy.

prosze o podpowiedzi:)

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że w takim wypadku nie da rady wystawić faktury VAT klientowi i chyba najprosciej będzie, jeśli umowa będzie zawierana na okres dłuższy lub klientów będzie wiecej, poświęcić te 152 zł i zacząć być vatowcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżel firma nie vatowska - wystawia fakturę (oczywiście nie vatowską) - to całośc jest księgowana w koszty

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli poprostu rachunek z nazwa uslugi i cena?

78872[/snapback]

Sprawdź chopie u siebie w US, oni juz nie tacy straszni.. miast nasluchac sie roznych opini z forum - leć do źródła...

Nie rachuek - Fakture

[EDYTA]

Zaraz zacznie pytac jak toto ma wygladac... gdzie podpis itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności