Skocz do zawartości

pytał ktoś Googlarza o znaczenie whois?


Content

Rekomendowane odpowiedzi

Te teorie o IP się wywodzą z domysłów sprzed wielu lat, a teraz to trudno powiedzieć coś konkretnego na ten temat, a czy ktoś z nich się wypowiadał na ten temat to nie wiem, też jestem ciekaw.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whois to whois i na dobrą sprawę nic z niego nie wynika jako że mogę mieć dużą firmę webmasterską oraz hostingową i rejestrowac wszystko na siebie a nie na klienta. Co do ip to nie sądzę że ma więĸszy wpływ na pozycję jego róznorodnośc, natomiast sądzę że na pewno bezpieczniej mieć linki z wielu ip niż jednego bo jak google to namierzy może z takiego ip zbanować wszystko jak leci po kolei. Nie słyszałem o takich przypadkach ale nie znaczy to że nie może tak się stac bo to zachacza o ich regulamin i nie naturalne linkowanie. Jakie jest prawdopodobieństwo że naturalnie do jednej strony zaczną linkowac tylko i wyłacznie klienci jakiegoś jednego hostingu i to z jednego serwerra co ma to jedno ip tylko ? Żadne ?

Co do whois jeszcze, to ja rejestruje domeny tak aby stały one na rejestratora a nie na mnie. Wiem że jest ryzyko że jakiś nieuczciwy może przechwycić domenę i potem będę móg mu prawdopodobnie całe g zrobić bo stoi na niego jednak jest to mało prawdopodbne jak rejestrujesz u tych najbardziej znanych i wielkich ja az, ovh itp. Zresztą przy zakupie dostajesz fv a rejestracja we whois tylko jest na niego więc w razie co w sądzie jest zawsze jakiś dowód że domena jest twoja. Podejżewam że tak zarejestrowanych domen (na uzyszkodników prywatnych) jest więĸszość w polsce więc raczej nie jest to podejżane jak mi 1000 linków prowadzi tylko z domen zarejestrowanych z chociażby wspomnianego az czy też ovh.

Tak co do googlarza to nie ufałbym zbytnio i nagminnie jego wypowiedziom bo dość często rozmijają się one ze stanem faktycznym.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności