Skocz do zawartości

Tajemnice pozycjonera


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nigdy o tym Panu przyznam się nie słyszałem. Nie wiem czy duet Cebulski i dr Paweł "KRZYWY" Krzyworączka jest warty tych pieniędzy.

Stworzyłem od zera kilkanaście skutecznych serwisów internetowych, które są filarami mojego ebiznesu.

Autor pisze o stronach typu:

krzywy.pl

tajemniceebiznesu.pl

tajemnicepozycjonera.pl

ekademia.pl

ebiznesy.pl

Filarami sukcesu tego Pana są strony kreujące go jako specjalistę czy jest coś o czym nie wiem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 rzeczy które na logiczne myslenie sa bez sensu:

* nie znasz się na pozycjonowaniu, ale chcesz je zgłębić

* boisz się szkoleń, bo wydaje Ci się, że za mało wiesz i tylko się wygłupisz

* chcesz samodzielnie pozycjonować Twoje serwisy WWW

1.to tajemnice pozycjonera czy kurs podstawowy?

2.Pierw pytaja czy chcezs sam pozycjonowac strone a pozniej doradzaja jak kontrolowac firme

A druga sprawa.... Cena za "profesjonalne szkolenie"397zł Z płytami dvd a same plyty 297 wiec szkolenie wychodzi 100zł? Czy ja liczyc nie umiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co te ala "tajemnice pozycjonera" - szkolenia zawierają ciekawego czego tutaj się nie dowiemy od nikogo.

A tak na marginesie sprawdźcie sobie keywordy np. "krzywy", "tajemnicee biznesu" i "tajemnice biznesu". Jak by był naprawdę dobry to by był na 1 miejscu.

I tak sobie sprawdzam i widze nic ciekawego:

link:tajemnicepozycjonera.pl

Co do wartościowych stron to widać jak się sprawdzi link:krzywy.pl

Np. Stronę Katedr Górnictwa Odkrywkowego AGH w Krakowie ma ten Pan tam linka w stopce z keywordami, bo jak widać tworzył tą stronę.

A swoją drogą to fajnie tak wrzucić swój link na stronę uczelni?

Taki mały offtopic nie wiem czy ktoś się z tym spotkał, ale ja tak, że profesorzy wyniki kolosów zamieszczali na swoich stronach obładowanych reklamami i trzepali kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szewcu najlepiej świadczą jego buty... niestety, ale w w tym świetle pan dr kr biega niczym zulus czaka - na boso

- kurs pozycjonowania

- pozycjonowanie kurs

- pozycjonowanie szkolenie

tajemnicepozycjonera.pl -> ani widu ani słychu w top 10

:)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są typowe kity które się sprzedają na zachodzie.

Już nawet nie ważne czy to pozycjonowanie czy coś innego. Równie dobrze mogła by być to strona typu "Nadchodzi koniec świata, zapisz się na kurs życia po życiu już dziś", nabijanie ludzi w butelkę coś na poziomie sprzedawania odkurzaczy przez telezakupy.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są żadne tajemnice ... zaawansowane techniki oparte na doświadczeniu i ułożone indywidualnie :)

To zwykły - najzwyklejszy kurs dotyczący optymalizacji strony i możliwości zdobywania linków B)

Miałem przyjemność kiedyś rozmawiać z osobą, która ten kurs zaliczyła ... była zadowolona, ale nie było tam nic czego nie można by znaleźć w Internecie, poświęcając jedynie czas :)

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności