Skocz do zawartości

Jak zjeba ... reklame w tv - spryciarze.pl


luman

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj już sie udało i w końcu zobaczyłem ta stronę.

Pomysł mi się podoba, nie nazwałbym tego żenadą jak tutaj jeden kolega, raczej nazwał bym to po prostu sprytem (wszak to spryciarze) zarabianie na pracy innych ludzi - tak się robi "kasę" ludki robią sobie filmy przekazują prawa dla nich a spryciaże zarabiają. Pomysł godny naśladowania.

Wykonanie kiepskie to fakt, ale może za jakiś zatrudnią kogoś od wizerunku i sie trochę poprawi bo na razie to strona mnie odpycha.

Sądzę, że mają choć trochę oleju w głowie i wiedzą czym grożą fakty. Zrobili tak bo albo im się tak opłaca albo mieli inne uzasadionie powody.
- za dokładnie nie oglądałem ale troche tam ludzi pracuje, wiec koszty serwerów to pikuś w stosunku do pensji ludzi tam zatrudnionych.

Troszkę skrewili, bo nie wszyscy z tych co im sie nie udało zajrzą ponownie na ich stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Kazdy projekt mial swoj odpowiednik za granica. Ale co z tego ?
To takie pocieszanie samego siebie, że komuś udało się coś osiągnąć.. poprzez to, że to tylko skopiowanie czyjegoś pomysłu.

Wracając do tematu, o serwisie dowiedziałem się dopiero poprzez ten wątek i się przeraziłem przeglądając pobieżnie ten serwis,

(moja sygnaturka), filmiki na które natrafiłem wołają o pomstę do nieba... tłumaczą coś co nie wymaga tłumaczenia... czyżby nastała potrzeba tłumaczenia, jeszcze w dodatku za pomocą wideo jak np. kliknąć w ikonę itp.. tragedia.

EDIT.

Nie żebym negował wykonawców tego pomysłu i sprytu... bo tutaj należy im się, co zostało dostrzeżone, bo jest to coś "innego".

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy projekt mial swoj odpowiednik za granica. Ale co z tego ?
To takie pocieszanie samego siebie, że komuś udało się coś osiągnąć.. poprzez to, że to tylko skopiowanie czyjegoś pomysłu.

Ale ja chce zobaczyć pierwowzór :) Kopia nie kopia, ale wypada mi zaspokoić moją ciekawość jak to wygląda, a dalej linku nie mam... Dysponuje ktoś? (nawet nie bardzo się orientuję po jakimi hasłami tego w googlu szukać)

czyżby nastała potrzeba tłumaczenia, jeszcze w dodatku za pomocą wideo jak np. kliknąć w ikonę itp.. tragedia.

Bo nie każdy to umie... Ale z drugiej strony, jak tego nie umie, to i filmu też nie odpali (bo nie wie jak)

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie każdy to umie... Ale z drugiej strony, jak tego nie umie, to i filmu też nie odpali (bo nie wie jak)
... po prostu przeraża to, znajdą się tam na pewno także ciekawe filmiki... widocznie taka dziś potrzeba nastała.
Ale ja chce zobaczyć pierwowzór [...]
Może takiego nie ma?

Tak na szybko to można znaleźć coś podobnego typu: ehow.com, videojug.com itp.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to można znaleźć coś podobnego typu: ehow.com, videojug.com itp.

Dziękuję

Bo nie każdy to umie... Ale z drugiej strony, jak tego nie umie, to i filmu też nie odpali (bo nie wie jak)
... po prostu przeraża to, znajdą się tam na pewno także ciekawe filmiki... widocznie taka dziś potrzeba nastała.

Za granicą też mają filmy trochę dziwnego pokroju... https://www.videojug.com/film/how-to-trigge...-traffic-lights (albo mają dość specyficzny system świetlny - w co wątpię..., albo no właśnie, film z serii "tych przydatnych inaczej").

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> https://www.videojug.com/film/how-to-trigge...-traffic-lights

Bo w Polsce ciężko znaleźć takie skrzyżowanie... nie wspominając o światłach led :(

P.S Oby ich nie wprowadzili, ale pewnie wprowadzą...a w zimie będziemy mieć ciekawie na skrzyżowaniach :)

Spryciarze.pl póki co skupili się na NK, jak dodać znajomego, jak zmienić zdjęcie itp. :/

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis lezy i kwiczy i te kilkaset tysiecy ludzi co nie znalo serwisu a chcialo zobaczyc juz podejrzewam stracone ...

a ja stanę trochę w obronie spryciarze.pl. Powiedz mi czy ze względu na jedne wydanie faktów utrzymywałbyś kolejne 10 serwerów płacąc grube pieniądze i opłacając kolejnych administratorów i programistów którzy rozdzielili by stronę między kolejne serwery?

Sądzę, że mają choć trochę oleju w głowie i wiedzą czym grożą fakty. Zrobili tak bo albo im się tak opłaca albo mieli inne uzasadionie powody.

przeciez mogli to zrobic jednorazowo dolozyc powera wlasnie po to by po reklamie serwer nie padl ...

wiesz ile kosztowala by ich taka reklama o 20 w tvn w bloku reklamowym, starczylo by na ciezarowke serwerow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym i jak oni na tym serwisie zarabiają?

Reklamy

Jest także konto super spryciarz: spryciarze.pl/dlaczego-warto

- Dosyć denerwujących reklam! Z kontem super spryciarz będziesz miał spokój.

- 28 pln (oszczędzasz 45,20 zł),

Zawsze bawią mnie takie chwyty.

Nie wiem co było pierwsze, ale na podobnej zasadzie działa https://nakrecenieksperci.pl/matura/, tyle tylko że tam filmy są produkowane przez pewien zespół ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chce zobaczyć pierwowzór shout.gif Kopia nie kopia, ale wypada mi zaspokoić moją ciekawość jak to wygląda, a dalej linku nie mam... Dysponuje ktoś? (nawet nie bardzo się orientuję po jakimi hasłami tego w googlu szukać)

Serwisów takich powstało całkiem sporo, chyba pierwszy był eHow https://www.ehow.com/ - a jeżeli nie był pierwszy, to był najbardziej znanym tego typu serwisem.

Kolejne:

https://www.wikihow.com/Main-Page

https://www.wonderhowto.com/

Jesteś bezczelny, nieuprzejmy i nie przepuszczasz kobiet w drzwiach? Zapraszam na ulubione24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności