Skocz do zawartości

AiO - komp all in one


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnym rozwiązaniem jest mini mac, komputer jest mniejszy od stacji DVD a oferuje to samo co normalny PC. Ja go trzymam w kuchni podłączonego do monitora zawieszonego na ścianie. Czasami go przenoszę do salonu i podłączam do telewizora. Jeśli ktoś ma w domu więcej niż jeden monitor i/lub telewizor z odpowiednim wejściem to moim zdaniem do przeglądania netu jak znalazł. Czasami nawet zabieram go i projektor w jednej walizce do znajomych i oglądamy filmy na dużym ekranie :)

Kiedyś też zastanawiałem się nad AiO, ale w zasadzie mac mini + monitor to to samo a wychodzi taniej i mobilniej. Bo mogę podłączyć do monitora, telewizora swojego lub kolegi, projektora ... :) Jego wszechstronność nie zna granic, tak wygląda mac mini w roli podajnika papieru toaletowego ;)https://www.mactard.co.uk/iblog//iblogimage.../06/macmod4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie kupiłem ... jeszcze ... dla odmiany podłączyłem sobie LG FULL HD do PCta - 23 cale ;) cyrrowo obraz rewelka ... muszę tylko nad dźwiękiem popracować :)

i przez to jestem w kropce ....

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zgred, z tego co widziałem w innym wątku - zdecydowałeś sie chyba jednak na notebooka?

Kurcze, sam sie waham co tu robić. Od października ide na studia, będę wynajmował jakies mieszkanie. Chcę komputer głównie do pracy, czasem jednak będę chciał też sobie zagrać czy obejrzeć film. Komputer będę używał zarówno na stancji, jak i w biurze firmowym. Do popołudnia komputer w biurze, wieczorem w domu - żeby sobie film odpalić itd.

Laptop odpada - mam ostatnio kłopoty z oczami, więc odległość od monitora muszę mieć, poza tym nie umiem pracować na laptopie i przystosować sie do klawiatury, myszki. A dokupowanie monitora, myszki i klawiatury trochę mija się z celem - to swoje kosztuje, poza tym nie jest zbyt wygodne.

I teraz tak - co wg Was lepiej kupić - All in one PC czy jakiegoś mini maca? Dodam, że nigdy z produktami apple`a do czynienia nie miałem. Poza tym gry robione na windowsa chyba pod systemem Apple`a niezbyt fajnie działają?

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności