Skocz do zawartości

Jaki skrypt a'la Wikipedia?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję jakiegoś skryptu a'la Wikipedia do strony, na której będą materiały naukowe. Wiem, że mógłbym użyć np. Mediawiki, ale jest trochę za bardzo skomplikowana i nie potrzebuję opcji pracy zbiorowej. :)

Najważniejsze, by skrypt miał dobrze zrobione menu, bo planuję mieć kilkaset artykułów podzielonych na kilkanaście podkategorii i kilka kategorii głównych. :)

Myślałem nad użyciem Drupala, co o tym sądzicie? Autorski cms nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze dokuwiki.Naprawdę przyjemny CMS.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

chciałbym odkopać temat.

Szukam dość prostego skryptu z niezbyt skomplikowaną konfiguracją, koniecznie możliwość ustawiania ról dla poszczególnych userów oraz dobrym zabezpieczeniem przed spamem.

Słyszałem że całkiem dobrze sobie radzi wordpress wiki, może ktoś z Was testował te rozwiązanie, ewentualnie może polecić coś równie ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności