Skocz do zawartości

Precelek na waw.pl


Pozycjoner.pro

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy precele na domenie waw.pl są dużo słabsze niż na domenie pl ?

Zakładając że są tak samo podlinkowane.

2. Czy jeśli mam 10 domen waw.pl podpiętych do jednego konta (czyli to samo IP)

to google mocno obniży ich wartość za ten sam IP ? Czy warto płacić za 10 uniklanych ip ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy jeśli mam 10 domen waw.pl podpiętych do jednego konta (czyli to samo IP)

to google mocno obniży ich wartość za ten sam IP ? Czy warto płacić za 10 uniklanych ip ?

Jak korzystasz wykupiłes gdzieś w jakieś firmie hosting i chcesz na nim postawic 10 stron w domenie waw.pl pewne znaczenie.. Pamiętaj iż jak wykupiłeś hosting na u pewnej firmy to nie tylko ty masz strony np z końcówką waw.pl na tym ip tylko inni klienci tej firmy tez.

Co innego w przypadku unikalnych ewentualnie xx-klasowych ip. Ale czy warto wykupowac dodatkowe ip dla kilku marnych precelków ? Według mnie nie..Jeżeli chcesz postawic np 10 preclów z taką samą treścią to kup wiele ip jak masz precle z każdy z inną treścią to wystarczy Ci jedno ip..

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności