Skocz do zawartości

Szkoła


michal1991

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś walczyłem, żeby mieć 5 na koniec zamiast 4. Teraz walczę, żeby ukończyć studia w ciągu programowego czasu. Co z tego, że mam jeszcze wakacje, jak muszę uczyć się do egzaminów.

W życiu jest coraz trudniej, ale człowiek z czasem przyzwyczaja się. Gdybym miał w podstawówce tyle nauki co na studiach, to byłoby dopiero nieciekawie.

Mimo tego wolę studia, niż liceum, bo w liceum musiałem uczyć się rzeczy, których nienawidziłem i miałem poważne problemy z nauczeniem się. I tu Wam współczuję.

Człowiek uczy się całe życie, tylko później oprócz nauki musi zarabiać na życie :)

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też dzisiaj byłem w szkole :) Zebraliśmy się w 10 chłopa ze starej klasy, poszliśmy do wychowawczyni (mało się nie poryczała ze wzruszenia), pogadaliśmy co słychać itp. Potem poszliśmy na piwo, tam gdzie chodziliśmy przez 5 lat technikum... ech miło powspominać :P

Powiem tak, będzie wam brakować tej szkoły, której teraz nie lubicie, na 100% :)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja za miesiac ide na praktyki z dzieciakami - uwielbiam to - gadasz do nich, gadasz a oni i tak swoje - lapy bym polamal jednemu z drugim to by chodzili jak na smyczy :P ale niestety prawo na to nie zezwala :P

zartuje oczywiscie,

w sumie wole juz uzerac sie z klientami i prawnikami niz wracac do liceum i ciesze sie za mam to juz zasoba - przez te pare lat zdazylem juz juz zapomniec o koszmarze nauki do tych wszystkich sprawdzianow :P

za to bede tesknil za studiami a juz praktycznie skonczone !!!

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe..to ja od pazdziernika zaczynam dopiero studia biggrin.gif

A szkoka podstawowa,gimnazajum, liceum to luzik. Ludzie ja nie wiem czym wy sie martwicie..Ja tam nigdy do zadnego sprawdzanu sie nie uczylem, ksiazek nie nosilem, w zeszytach to tylko sie kolko i krzyzyk gralo, dziewczyny z sasiednich klas sie podrywalo..

Tak wiec do szkoly to ja tylko chodzilem z kuplami sie spotkac yahoo.gif Natomiast z matury to mialem od 50% do 100% (byloby wyzej tylko czasami skali brakowalo biggrin.gif ) lepiej niz srednia krajowa z danego przedmiotu smile.gif Na studia tez dobre sie dostalem..

No chyba ze to tylko ja taki genialny zeby.GIF

:)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja dopiero skończyłem liceum i też właśnie idę na studia. Jakkolwiek już chętnie wróciłbym do liceum. Pytanie brzmi: gdzie będę chciał wracać później?

No tak, odpowiedzieliście wcześniej...

Do podstawówki:)

Pozdrawiam serdecznie.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkola ??

nie dosc, ze nic ciekawego tam nie ucza, to jeszcze przez nia jest mniej czasu na prace... wiekszosc rzeczy, ktore czlowiek potrzebuje moze sie nauczyc bez szkoly - przynajmniej w temacie informatyki ;)

Nie ma rzeczy niemożliwych, jedynie niektóre rzeczy wymagają więcej czasu, aby je zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności